|

علیرضا بیرانوند سرباز است؟!

در ساعات اخیر شایعاتی درباره اینکه بیرانوند باید از مهرماه خود را مهیای حضور در سربازی کند شنیده شده که البته با توجه به مستندات به نظر…

لینک کوتاه کپی شد

مساله سربازی علیرضا بیرانوند طی سالیان اخیر به موضوع جالبی تبدیل شده است و حتی در مقطع ابتدایی حضورش در این تیم در فصل شانزدهم لیگ برتر نیز با اتفاقات و واکنش جالبی از سوی وی همراه شده بود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛  بیرانوند که از همان زمان پیگیر مساله معافیت خود بود، در آن مقطع اظهارنظر جالبی مطرح کرده بود و مدعی شد به دنبال این است تا با به دنیا آمدن فرزند چهارمش از مزیت معافیت استفاده کند! هرچند او اکنون تنها دو فرزند دارد و هیچ وقت نتوانست از این معافیتی که در ذهنش شکل گرفته بود استفاده کند.

با این حال کمی بعد از این اظهارنظر، در مساعدتی که شکل گرفت ملی‌پوشان تا ۳۰ سالگی از معافیت سربازی برخوردار شدند.

اتفاقی که باعث شد تا گلر شماره یک تیم ملی طی سالیان اخیر، به کمک این معافیت بتواند شرایط عدم حضور در سربازی را فراهم سازد و در پرسپولیس و باشگاه‌های خارجی که حضور داشته، بدون مشکل کار را دنبال کند.

اما اکنون در فاصله تنها چند روز تا پایان ۲۹ سالگی علیرضا بیرانوند ماجرا سربازی وی بار دیگر داغ شده است. گلر ملی‌پوش پرسپولیس که بعد از دو فصل حضور در فوتبال اروپا اکنون به ایران بازگشته و پیراهن سرخپوشان را بر تن کرده، ۳۰ شهریور ماه باید کیک ۲۹ سالگی خود را فوت کرده و وارد ۳۰ سالگی شود. اتفاقی که در وهله اول منجر به پایان انقضای سود بردن وی از معافیت سربازی ملی‌پوشان خواهد بود.

اما… بیرانوند چندی بعد از حضورش در تهران و پایان کار در ریوآوه پرتغال به دنبال حل این موضوع بود. اتفاقی که باعث شد او خیلی زود با ثبت نام در رشته تربیت بدنی دانشگاه خرم آباد در مقطع ارشد، از معافیت دوباره‌ای سود ببرد.

ثبت‌نام و قبولی در این دانشگاه به معنای پایان حرف و حدیث در خصوص سربازی علیرضا بیرانوند است و او حتی در روز ۳۱ شهریور ماه و ورودش به ۳۰ سالگی، تنها معافیت ملی‌پوش شدن را پایان می‌دهد و با معافیت تحصیلی کار را بدون دردسر دنبال خواهد کرد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی