|

ارسلان مطهری استقلال را به چالش می کشد؟

در صورت شکایت مطهری از استقلال این اشتباه می‌تواند منجر به بسته شدن حداقل دو پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه و شروع مشکلات جدیدتری شود.

لینک کوتاه کپی شد

شکایت ارسلان مطهری از باشگاه استقلال ممکن است مشکلاتی را برای این باشگاه به وجود بیاورد.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از فارس؛ ماجرای قراردادن نام ارسلان مطهری درلیست مازاد استقلال پیچیدگی خاصی را پیدا کرده و در حالیکه این باشگاه با اطمینان به آیین نامه نقل وانتقالات اشاره دارد، اما کارشناسان و مراجع قانونی در این مورد نظر دیگری دارند.

بر اساس پیگیری‌ها مشخص شد باشگاه استقلال نمی‌تواند به استناد زمان اتمام نقل و انتقالات برای اعلام لیست نهایی خودش تعریف کند چرا که ملاک زمانی در این مورد شروع فصل است. در واقع زمان اتمام نقل و انتقالات برای "تکمیل" لیست در نظر گرفته شده و باشگاه نمی‌تواند مانند اتفاق اخیر، بازیکن یا بازیکنانی را ابتدای فصل جذب و تا بسته شدن پنجره نقل و انتقالات آن‌ها را از لیست کنار بگذارد و سپس نفرات جدیدی را اضافه کند.

طبق این قانون باشگاه مجاز است تا ۳۰ روز قبل از اتمام زمان نقل و انتقالات بازیکنان مازاد خودشان را معرفی کنند تا آن‌ها برای پیوستن به تیم جدید دارای فرصت باشند واقدامات لازم را انجام بدهند. در این حالت که بازیکن در فهرست مازاد است مذاکره با بازیکن تحت قرارداد محسوب نمی‌شود.

یک باشگاه باید از هر بازیکنی که جذب کرده و برایش کارت بازی گرفته، استفاده کند؛ بنابراین با توجه به اینکه برای مطهری نیز کارت بازی صادر شده وحتی بازی کرده، کنار گذاشتن او از لیست فصل جدید به این روش، مشابه و مصداق فسخ غیرموجه قرارداد است.

به این ترتیب در صورت شکایت مطهری از استقلال این اشتباه می‌تواند منجر به بسته شدن حداقل دو پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه و شروع مشکلات جدیدتری شود. از طرفی نیز باید حق و حقوق بازیکن به صورت کامل پرداخت شود. به این ترتیب ممکن است در آینده نه از گیتار مطهری بلکه از ساز باشگاه صدایی شنیده شود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی