|

قرارداد ستاره لیورپول تمدید شد

دیوگو ژوتا، مهاجم لیورپول قراردادش با این باشگاه را تمدید کرد.

لینک کوتاه کپی شد

لیورپول در فصل تابستان سادیو مانه را از دست داد و داروین نونیز را جذب کرد تا آرایش خط حمله این تیم تغییر کند. اما دیوگو ژوتا در ماه های اخیر تبدیل به یکی از بازیکنان مهم بخش هجومی ترکیب مرسی سایدی‌ها شده و به نظر می‌رسد او در فصل جدید نیز نقشی کلیدی در این تیم خواهد داشت.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ایرنا؛ به همین دلیل لیورپول تصمیم به حفظ این بال تکنیکی برای فصول بعد گرفت و با توصیه یورگن کلوپ، به این بازیکن، پیشنهاد تمدید تا ۲۰۲۷ را ارائه کرد. پاسخ ستاره پرتغالی مثبت بود و او دقایقی پیش پای برگه تمدید قرارداد را امضا کرد. قرارداد قبلی ژوتا تا ۲۰۲۵ اعتبار داشت.

ستاره پرتغالی با لیورپول تمدید کرد

ژوتا تابستان ۲۰۲۰ از وُلورهمپتون با قراردادی به ارزش ۴۱ میلیون پوند به لیورپول پیوسته بود. این مهاجم ۲۵ ساله پس از تشدید مصدومیت همسترینگ در ماه گذشته، در اردوی پیش فصل لیورپول غایب بود و البته اخبار حاکی از آن است که دیوگو ژوتا تا دو هفته دیگر به تمرینات باز می‌گردد. این ستاره پرتغالی فصل گذشته ۲۱ گل به ثمر رساند و هشت پاس گل نیز ارسال کرد تا به تیمش کمک کند تا جام حذفی و اتحادیه را به دست آورد و همچنین به فینال لیگ قهرمانان اروپا برسد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی