|

تازه ترین خبرها از نقل و انتقالات استقلال پنجشنبه 6 مرداد

ساپینتو سرمربی استقلال تصمیم به خرید یک هافبک بازیساز خارجی گرفته است.

لینک کوتاه کپی شد
1

استقلالی‌ها با منتفی شدن احتمالی جذب محمد محبی حالا برنامه خود را در نقل و انتقالات عوض کرده‌اند. آبی‌ها به درخواست سرمربی پرتغالی خود به احتمال فراوان هفته آینده یک بازیکن خارجی جذب می‌کند. یک بازیکن برزیلی در پست شماره ۱۰ مدنظر ساپینتو است که نام او هم به باشگاه اعلام شده.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از راهبرد معاصر؛ توافق ابتدایی با این بازیکن صورت گرفته و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد این بازیساز برزیلی هفته آینده برای انجام مذاکرات نهایی و انجام تست‌های پزشکی به تهران سفر خواهد کرد. با جذب احتمالی این بازیکن برزیلی، پرونده بازیکنان خارجی استقلال با حضور داسیلوا، امانوف، یامگا و بازیساز برزیلی بسته خواهد شد.

از چند روز پیش شایعاتی به راه افتاده است که چند بازیکن ممکن است نام شان در لیست مازاد استقلال قرار بگیرد، این در شرایطی است که ساپینتو دیگر قصد ندارد بازیکنی را از تیمش حذف کند.

در این بین اما آن دسته از بازیکنانی که در ۲ بازی دوستانه فرصت بازی پیدا نکرده‌اند، ممکن است از استقلال جدا شوند تا به تیم‌هایی بروند که بیشتر فرصت بازی پیدا کنند.

در این بین شایعاتی در مورد جدایی بازیکنانی مثل آرمان رمضانی، ارسلان مطهری، سید محمد حسینی و سعید مهری وجود دارد که باید دید آیا آنها در بازگشت از ترکیه اقدام به جدایی می‌کنند یا نه.

آرش رضاوند هافبک استقلال اگرچه  با آبی‌ها در اردوی ترکیه حاضر شده است اما همچنان خواستار جدایی از این تیم است. در این خصوص استقلال خواستار معاوضه این بازیکن با نجاریان شده بود که این موضوع با مخالفت فولادی‌ها مواجه شد و در ادامه بحث جابه جایی او با پاتوسی مطرح شد که این موضوع این بار با عدم استقبال آبی‌ها روبه رو شد.

حالا گفته می شود شاید دوباره پرونده انتقال علیرضا کوشکی به استقلال دوباره به جریان بیفتد. بازیکنی که گزینه اول فولادی‌ها برای معاوضه بود. با توجه به اینکه رضاوند قصدی برای ماندن در استقلال ندارد شاید این بار معاوضه کوشکی و هافبک استقلال تنها گزینه آبی‌ها باشد. معاوضه ای که شاید مدیران استقلال طی آن خواستار پرداخت رقمی از سوی فولاد هم باشند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی