|

هشدار پیشکسوت پرسپولیس؛ مطهری دست راست یحیی بود!

عافبک پیشین پرسپولیس: باشگاه بازیکنان خوبی را جذب کرد ولی نبود مهاجم گلزن برای تیم گل محمدی باعث می‌شود ضرر کنند.

لینک کوتاه کپی شد

ابراهیم اسدی درباره یارگیری پرسپولیس رد فصل نقل و انتقالات اظهار داشت: سرخپوشان برای فصل بیست و دوم لیگ برتر بازیکنان خوبی را به خدمت گرفتند. در خط دفاع و هافبک بازیکنان با تجربه هم به تیم ملحق شدند ولی متاسفانه تیم گل محمدی مهاجم جذب نکرد و این موضوع یک مشکل اساسی است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی؛ وی افزود: عدم خرید مهاجم برای پرسپولیس یک معضل است. در فصل گذشته نیز تیم گل محمدی به خاطر نداشتن یک مهاجم گلزن خیلی ضرر کرد و حتی قهرمانی را از دست داد.

هافبک سابق سرخپوشان ادامه داد: بعد از طارمی و علیپور پرسپولیس نتوانسته یک مهاجم تمام کننده را جذب کند و طبعا اگر برای این فصل مهاجمی جذب نشود، سرخپوشان ضرر می‌کنند. هر چقدر در خط دفاع و هافبک بی نظیر باشیم یا تماشاگر پسند بازی کنیم ولی گلزنی و نتیجه گیری تیم بسیار مهم است.

اسدی درخصوص تغییر نیمکت پرسپولیس در فصل جدید نیز گفت: به نظر من گل محمدی باید کادر فنی تیم را نگه می‌داشت، مطهری و فنایی جزو مربیان خوب ایران هستند و کمک زیادی به تیم کرده بودند. با رفتن آنها شاید گل محمدی ضرر کند. مطهری دست راست گل محمدی بود و نقش اساسی در تیم گل محمدی داشت.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی