|

مهره کلیدی ساپینتو در استقلال!

ستاره ای که فصل پیش کمتر در استقلال مورد استفاده قرار گرفت، در این فصل مسئولیت زیادی برعهده خواهد داشت.

لینک کوتاه کپی شد

اولین دیدار تدارکاتی استقلال با هدایت ساپینتو حاوی یک پیام خاص برای بازیکنان خط میانی این تیم و به خصوص یک بازیکن خارجی داشت.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از مهر؛ استقلالی‌ها که در فصل گذشته خلاء یک هافبک بازی ساز رو به جلو را در خط میانی احساس می‌کردند، ممکن است در فصل جدید بار این مسئولیت را بر دوش یک خارجی بیندازند که در فصل گذشته کمتر مورد اعتماد قرار گرفت.

عزیز بک آمانوف که به خصوص پس از آنکه پنالتی خود را در جام حذفی از دست داد کمتر فرصت بازی پیدا کرد، در تمرینات آبی پوشان توانسته به خوبی اعتماد ساپینتو را جلب کرده تا جایی که بتوان از او به عنوان لیدر خط میانی آنها یاد کرد.

آمانوف که هافبکی چپ پا، تکنیکی و تاکتیک پذیر است و فصل گذشته عمدتاً از وی به عنوان وینگر یا بازیکنی نزدیک به خط استفاده می‌شد، با شرح وظایف جدیدی در این فصل مواجه شده و این احتمال وجود دارد که او بازی ساز اصلی آبی پوشان جلوی دو هافبک دفاعی باشد.

آمانوف در دیدار تدارکاتی که استقلالی‌ها در ترکیه برگزار کردند این نقش را بر عهده گرفت و امتحان خوبی پس داد تا ساپینتو برای این منظور بیشتر روی این ملی پوش جوان و ازبکستانی تیمش حساب کند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی