|

صحبت های جالب بازیکن استقلال در مورد تمرینات ساپینتو

فشار تمرینات ریکاردو ساپینتو در استقلال به حدی بالا رفته که بازیکنان فرصت کار دیگری در اردو ندارند.

لینک کوتاه کپی شد

اردوی ترکیه درحالی برگزار می‌شود که فشار تمرینات بیش از حد طی برگزاری این اردو باعث شده استقلالی‌ها روزهای پرفشار و عجیبی را در کمپ تمرینی در آنکارا پشت‌سر بگذارند. پیش از این در گزارش‌های متعددی به این موضوع اشاره کردیم که ساپینتو از همان روز اول فشار تمرینی عجیبی را برنامه‌ریزی کرد تا جایی که حالا این فشار در اردوی ترکیه به چندبرابر رسیده است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فرهیختگان؛ این مربی معتقد است لیگ برتر مانند یک ماراتن طاقت‌فرساست و برای موفقیت در این رقابت‌ها و سایر جام‌های پیش‌رو باید بازیکنان آماده و جسوری را درطول برگزاری این رقابت‌ها به خدمت داشته باشد. او به دفعات به بازیکنانش تاکید کرده تحت هر شرایطی باید فشار این روزها را متحمل شوند تا با آغاز رقابت‌ها و در جریان برگزاری لیگ، با بدن‌هایی آماده و قبراق با مشکلات بزرگ‌تر و بیشتری ازجمله مصدومیت‌های متعدد و نوسانات بدنی از لحاظ آمادگی جسمانی مواجه نشوند.

اما از فشار تمرینات در اردوی ترکیه تنها دانستن همین یک موضوع کافی است که بازیکنان این تیم بعد از بازگشت به محل اسکان خود به‌قدری خسته و ناتوان هستند که بعد از صرف غذا فقط برای استراحت به اتاق‌های خود می‌روند و هیچ فرصتی برای دورهمی و نشست‌های جانبی بین بازیکنان باقی نمی‌ماند.

یکی از همین نفرات در خصوص تمرینات ساپینتو گفت: «در اردوی ترکیه روز و شب خود را گم کرده‌ایم و اصلا نمی‌دانیم امروز چندم ماه و چندشنبه هست! تمرینات با بیشترین فشار ممکن دنبال می‌شود و فقط امیدوارم ثمره این تلاش‌ها و زحمات‌مان را با کسب نتایجی فوق‌العاده و شاد کردن دل هواداران در فصل پیش‌رو با کسب دومین عنوان قهرمانی پیاپی جشن بگیریم.»

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی