|

دردسر شیرین ساپینتو در استقلال!

استقلال کاوه رضایی را جذب کرد و حالا برای پست مهاجم نوک 5 بازیکن در اختیار خواهد داشت.

لینک کوتاه کپی شد

ترافیک استقلال در خط حمله می تواند برای ریکاردو ساپینتو چالش ایجاد کند به خصوص که هر ۵بازیکن در این پست دارای اسم و رسم هستند و تحمل نیمکت نشینی برای آنها سخت است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی؛ شاید استقلال پیش از شروع لیگ و پیش از اینکه پرونده نقل و انتقالات بسته شود دست کم یکی از این مهاجمان را به صورت قرضی به تیم های دیگر انتقال دهد. البته در بین این مهاجمان آرمان رمضانی فصل گذشته به عنوان بازیکن تعویضی به ترکیب تیم راه پیدا می کرد و از سویی سجاد شهباززاده می تواند در پست وینگر چپ و راست برای تیم آبی به میدان بیاید.

تحمل نیمکت نشینی برای کاوه رضایی که از تیم لوون به استقلال آمده کمی سخت است. هم چنین برای سجاد شهباززاده که با عنوان آقای گلی در تیم سپاهان به جمع آبی ها ملحق شده است و باید منتظر ماند و دید که مربی پرتغالی چگونه حضور این ۵ مهاجم را در نوک خط حمله تیمش مدیریت خواهد کرد. یک راه حل ساده برای این موضوع بازی آبی ها با دو مهاجم همزمان است. باید دید که آیا ریکاردو حاضر می شود تیمش را با دو مهاجم راهی میدان کند.

البته استقلال با وجود در اختیار داشتن مهاجمان با کیفیت و متعدد در اولین بازی دوستانه خود در ترکیه به نتیجه مساوی بدون گل دست یافت.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی