|

پرسپولیس حال رادوشوویچ را گرفت!

یک هفته قبل رادوشویچ با تیم جدیدش به توافق رسید اما تلاش او برای دریافت کارت بازی فعلا بی‌ نتیجه مانده است.

لینک کوتاه کپی شد

بوژیدار رادوشوویچ که در زمستان قبلی و به دلیل عدم دریافت مطالباتش از پرسپولیس، قرارداد خود با این تیم را به صورت یک طرفه فسخ کرد، ساعاتی پیش به تیم واراژدین کرواسی پیوست تا در سطح اول لیگ کشورش، به فوتبال بازگردد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از صدآنلاین؛ این تصمیم در حالی از سوی بوژیدار گرفته شد که او با حکم ۸۶۶ هزار یورویی، پرسپولیس را در دادگاه فیفا نقره داغ کرد و حالا به نظر نوبت به پرسپولیس رسیده که به شکلی عجیب و غیرمعمول، تلافی کند.

ماجرا از این قرار است که رادوشوویچ هفته گذشته با واراژدین به توافق رسید و همان زمان باشگاه کروات برای دریافت آی تی سی این بازیکن مکاتبات را با اتحادیه فوتبال کرواسی و از این طریق با فدراسیون فوتبال ایران انجام داد.

در حالی که انتظار می‌رفت این اقدام ۲۴ تا ۷۲ ساعت بعد به نتیجه برسد اما این اتفاق رخ نداد تا ابهامی عجیب در امضای قرارداد بوژیدار و باشگاه واراژدین شکل بگیرد.

رادوشوویچ معتقد است اگرچه باشگاه پرسپولیس به صورت مستقیم در صدور ای تی سی نقش نداشته اما کارشکنی فدراسیون فوتبال ایران به دستور رضا درویش بوده که پیش‌تر اختلاف خود با رادو را علنی و او را به بی اخلاقی متهم کرد.

باشگاه واراژدین و گلر کروات پس از یک هفته معطلی به این باور رسیدند که اراده‌ای در این موضوع وجود داشته است.

با این حال امروز تیم حقوقی باشگاه واراژدین و بوژیدار رادوشوویچ به این نتیجه رسیدند که باید فرایند دریافت کارت بازی را از طریق فیفا پیگیری کنند. بر اساس قوانین فدراسیون جهانی فوتبال، در صورت عدم همکاری فدراسیون مبدا یا مقصد، فیفا می‌تواند حقوق بازیکن دفاع کند.

این در حالی است که مقامات فدراسیون فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس به این موضوع واکنشی نشان نداده‌اند و باید دید که سرانجام آی تی سی رادوشوویچ از ایران صادر می‌شود یا با دخالت فیفا، این موضوع حل و فصل خواهد شد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی