|

دو آلترنالیو استقلالی برای ساپینتو پرتغالی

باشگاه استقلال همزمان با انجام مذاکرات با یک مربی پرتغالی، دو مربی دیگر اروپایی را به عنوان آلترنانیو مدنظر دارد.

لینک کوتاه کپی شد

مسئولان باشگاه استقلال هم‌اکنون در حال مذاکره با ریکاردو ساپینتو هستند. مذاکرات طرفین همچنان ادامه دارد و این مربی پرتغالی اصلی‌ترین گزینه استقلال به شمار می‌رود. تلاش مدیران استقلال این است که هر چه سریع‌تر با ریکاردو ساپینتو از لحاظ مالی به توافق برسند.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از خبرآنلاین؛ با این وجود مسئولان این باشگاه دو گزینه دیگر را نیز مدنظر دارند تا در صورت به توافق نرسیدن با ساپینتو بلافاصله کار را با دو مربی دیگر پیش ببرند. دارکو میلانیچ مربی ۵۴ ساله اهل اسلوونی و رادووان کورچیچ مربی ۵۰ ساله اهل صربستان، گزینه‌های دیگر مدیران این باشگاه هستند.

آخرین تیم تحت هدایت کورچیچ، موانگ‌تونگ یونایتد تایلند بوده که در فاصله سال‌های ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۹ هدایتش را برعهده داشته است. او پس از آن به عنوان دستیار و برای تنها ۷ بازی در کنار ساوو میلوسویچ سرمربی سابق تیم پارتیزان بلگراد فعالیت داشت (از جولای ۲۰۲۰ تا سپتامبر همان سال) و این آخرین فعالیت وی در زمینه مربیگری بوده است. مهمترین تیمی که کورچیچ هدایتش کرده تیم ملی صربستان (از نوامبر ۲۰۱۴ تا آوریل ۲۰۱۶) بود که برای ۱۰ بازی روی نیمکت آن نشست.

1164227_122

همچنین دارکو میلانیچ که از سال ۲۰۰۴ به سرمربیگری روی آورده، هدایت تیم‌هایی همچون اشتروم‌گراتس اتریش، لیدزیونایتد انگلیس، ماریبور اسلوونی و اسلووان براتیسلاوا اسلواکی را برعهده داشته است. آخرین تجربه سرمربیگری این مربی اسلوونیایی در تیم پافوس قبرس بوده و آمار ۱۱ برد، ۱۴ مساوی و ۸ شکست را از خود برجای گذاشته است.

دوران موفق میلانیچ در ماریبور اسلوونی بوده که توانست این تیم را بین سال‌های ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۳ و ۲۰۱۶ تا ۲۰۲۰ به ۶ قهرمانی در لیگ برتر اسلوونی، چهار قهرمانی در جام حذفی و دو قهرمانی در سوپرجام این کشور برساند.

1164228_198

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی