|

به جز پهلوان، دو تیم صنعتی به دنبال یک پرسپولیسی دیگر

سیامک نعمتی هنوز از لحاظ مالی با مدیران پرسپولیس به توافق نرسیده و حالا هم با پیشنهاد خوبی از دو تیم صنعتی مواجه شده است.

لینک کوتاه کپی شد

سیامک نعمتی یکی دیگر از بازیکنانی است که در پایان لیگ بیست و یکم قراردادش با پرسپولیس به پایان رسید و در حالی که نام او در لیست اولیه یحیی گل‌محمدی برای تمدید قرارداد دیده شده اما هنوز با مدیران پرسپولیس به توافق مالی نرسیده است.

 به گزارش «شایانیوز» و به نقل از پارس فوتبال؛ هافبک پرسپولیس که قابلیت بازی در چند پست را دارد، با دو پیشنهاد از تیم‌های صنعتی مواجه شده است که ممکن است این بازیکن را از پرسپولیس دور کند.

 نعمتی در اواخر نیم فصل اول به دلیل مصدومیت تحت عمل جراحی قرار گرفت و بخش زیادی از مسابقات این تیم را در نیم فصل دوم از دست داد تا پرسپولیس از نبود او دچار ضرر شود.

گفته می‌شود این بازیکن که قرار است فردا با مدیران پرسپولیس پای میز مذاکره بنشیند با پیشنهاد 2 و 3 برابری قرمزها مواجه شده است و این کار را برای مدیران این باشگاه جهت تمدید قرارداد با این هافبک تکنیکی سخت خواهد کرد.

مدیرعامل پرسپولیس طی چند روز اخیر به دنبال تمدید قرارداد بازیکنان مورد نظر یحیی گل‌محمدی بوده ه و حالا باید منتظر ماند و دید مدیران پرسپولیس موفق به تمدید قرارداد سیامک نعمتی خواهند شد یا این بازیکن، فصل آینده در تیم دیگری توپ خواهد زد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی