|

پیشنهاد خارجی برای کاپیتان استقلال

حسینی کاپیتان استقلال و بهترین دروازه بان لیگ با پیشنهاد خارجی مواجه شده و آینده اش مشخص نیست.

لینک کوتاه کپی شد

اوضاع استقلال بعد از قهرمانی در لیگ برتر تبدیل به کلاف سردرگمی شده است. سرمربی این تیم جدا شده، بازیکنانی که قراردادشان به اتمام رسیده تمدید نکرده و چندین ستاره این تیم هم با داشتن پیشنهادات بهتر در آستانه جدایی از این باشگاه قرار دارند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فرارو، شرایط وقتی پیچیده‌تر شده که بدانیم این باشگاه هنوز جانشین فرهاد مجیدی را انتخاب نکرده و در بازار نقل و انتقالات برای جذب بازیکن هم از رقیب دیرینه عقب افتاده است. همه این مسائل به کنار، امروز خبر رسیده که ستاره فصل پیش این باشگاه یعنی سیدحسین حسینی هم قصد جدایی دارد! این خبری است که امروز روزنامه گل به آن اشاره کرده و نوشته که سیدحسین حسینی پیشنهادی اروپایی دارد و می‌تواند از استقلال جدا شود. درست است که سیدحسین هنوز با استقلال قرارداد دارد، ولی ظاهرا بندی در این قرارداد گنجانده شده که می‌تواند در صورت داشتن پیشنهاد خارجی، قراردادش را فسخ کند.

این خبر برای استقلالی‌ها قطعا نمی‌تواند خوشایند باشد، چون این بازیکن، بهترین دروازه‌بان لیگ برتر ایران در فصل گذشته بود و پرکردن جای خالی‌اش در صورت خروج احتمالی، کار بسیار دشواری است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی