|

عادل با توپ پُر برگشت؛ معرفی فوتبال 360 فردوسی پور و مهمان جذابش!

قرار هست فردوسی پور با برنامه فوتبال 360 دوباره به عرصه برنامه سازی برگرده.

لینک کوتاه کپی شد

تقریبا هزار و چند روز از غیبت فردوسی پور با برنامه پرمخاطبش 90، که همه فوتبالی ها هفته رو روزشماری می‌کردن تا دوشنبه از راه برسه و از ریز و درشت فوتبال و حاشیه هاش با خبر بشن میگذره. اما احتمالا عادل  تا چند روز دیگه با یه برنامه فوتبالی دیگه برمیگرده تا یه بار دیگه همه روزشماری رو شروع کنیم!

به گزارش «شایانیوز»- پس از مدت ها انتظار فردوسی پور با فوتبال360 به عرصه برنامه‌سازی برگشته. قطعا در این سال ها فقدان یک چهره محبوب و با دانش در حوزه برنامه سازی پیرامون مسائل روز فوتبال ایران و جهان در تلویزیون حداقل برای مردم حس می‌شده و بارها یکی از خواسته های مردم بازگشت عادل به تلویزیون بوده که فعلا این اتفاق رخ نداده و با مصاحبه اخیر رئیس صدا و سیما هم احتمالا نباید منتظر برگشت او به شبکه 3 باشیم.

فوتبال 360 قراره در مورد مسائل روز فوتبال ایران و جهان در قالب های ویدیویی، پادکست و متنی محتوا ارائه کنه. یکی از جذاب ترین اتفاق هایی که امکان عملی شدنش نیاز به بررسی بیشتری داره، گزارش فوتبال با صدای خود عادل هست. حداقل درخصوص پخش فوتبال های داخلی باتوجه به ماجرای حق پخش تلویزیونی، به نظر نمیرسه حالا حالا ها شاهد گزارش بازی های داخلی با صدای او باشیم، اما گزارش دیدارهای خارجی همچنان از جذابیت بسیار بالایی برای علاقه مندان به فوتبال به حساب میاد. گفته میشه شاید اولین بازی که با صدای عادل در این برنامه پخش بشه، بازی فینال لیگ قهرمانان اروپا بین رئال مادرید و تیم محبوب فردوسی پور، لیورپول هست!

یکی دیگر از بخش های این برنامه حضور مهمانان فوتبالی و گفت و گو پیرامون مسائل روز دنیای فوتبال و گپی در مورد زندگی شخصی مهمان برنامه با عادل هست. تیزر قسمت اول این برنامه برای طرفداران فوتبال بیش از حد جذاب بود. علی دایی اسطوره فوتبال ایران و جهان که همیشه یکی از حامی های عادل و برنامه 90 بود در نخستین گفت و گو مقابل عادل قرار گرفته. از علی کریمی به عنوان دومین مهمون این برنامه اسم برده میشه که او هم همیشه از برنامه نود حمایت کرده. قطعا اعتبار فردوسی پور یکی از عوامل مهم حضور مهمانان در این برنامه محسوب میشه. کافی به 2 مهمان اول این برنامه نگاه کنیم تا میزان این اعتبار رو بسنجیم!

bi

عادل در برنامه فوتبال 120 شبکه ورزش از کارشناس های خارجی بسیار مشهوری استفاده کرد، قطعا یکی دیگر از نقطه عطف های فوتبال360 میتونه همین موضوع به حساب بیاد.

چیزی که مشخصه این هست که فوتبال360 قطعا برای همه یک رقیب جدی نه، یک رقیب بسیار جدی خواهد بود و احتمالا از حالا باید بیشتر موضوعات فوتبالی رو از این برنامه دنبال کنیم!

تیزر برنامه فوتبال360

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی