گل محمدی خیال پرسپولیسی ها را راحت کرد!

گل محمدی به قرارداد قبلی‌اش با این باشگاه پایبند است.

لینک کوتاه کپی شد

پرسپولیس بعد از ۵ فصل متوالی که به قهرمانی در لیگ برتر ایران عادت کرده بود، در این فصل، کورس را به رقیب دیرینه یعنی استقلال باخت. تیم یحیی در شرایطی که تا میانه‌های فصل هم بخت زیادی برای برگرداندن ورق داشت، فرصت‌سوزی کرد تا استقلال با تمرکز و انسجام بیشتر، قهرمان لیگ برتر شود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فرارو؛ پرسپولیس حالا علاوه بر عنوان قهرمانی، شاید عنوان دومی در لیگ برتر را هم از دست بدهد. آن‌ها در این مسیر رقابت سختی با سپاهان دارند و ۲ بازی پیش‌رو سرنوشت‌ساز خواهد بود. به هرحال، فارغ از این ۲ دیدار، هواداران پرسپولیسی‌ها همین حالا هم از دست یحیی گل‌محمدی عصبانی هستند و او را مقصر از دست رفتن عنوان قهرمانی می‌دانند. بسیاری اعتقاد دارند یحیی باید از این تیم جدا شود و یک مربی خوب خارجی به پرسپولیس بیاید.

فضا به گونه‌ای است که به نظر می‌رسید یحیی گل‌محمدی هم در انتهای فصل دست مدیران باشگاه را برای قطع همکاری باز بگذارد. با وجود این، ولی او روز گذشته در کنفرانس خبری، پیام روشنی به مدیران باشگاه و هوادارن تیم فرستاده و نشان داده که قصد ندارد از پرسپولیس استعفا دهد. سرمربی پرسپولیس می‌گوید ۲ سال دیگر قرارداد دارد و به این قرارداد پایبند است. این بدان معنی است که یحیی خودش را در پرسپولیس ماندگار می‌بیند. هرچند که گفته، مدیران باشگاه می‌توانند تصمیم دیگری بگیرند. «من دو سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم و نسبت به این همکاری پایبند هستم. اگر باشگاه تصمیم دیگری بگیرد آن مسئله دراختیار باشگاه خواهد بود و من نسبت به آن موضع‌گیری ندارم. البته مصاحبه‌های مختلف در همه جا می‌شود که می‌خواهند من یا تیم را بکوبند. از برخی‌ها مصاحبه گرفته می‌شود که با تیم مشکل دارند، اما کار کردن در تیم‌های بزرگ چنین مشکلاتی هم دارد. همیشه وقتی گروهی سالم کار می‌کنند این حرف‌ها وجود دارد، اما ما با همه وجود کار کردیم. هر چند که برخی‌ها منافع شخصی را درنظر می‌گیرند. خیلی راحت می‌شود این هزینه‌ها را تشخیص داد و برای من همه چیز روشن است. نیاز به آدرس دوری ندارد.»

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی