|

در بازی با تراکتور 2 بازیکن پرسپولیس اخراج شدند!

طبق ادعای تراکتوری ها مدافع پرسپولیس هم در بازی برابر این تیم اخراج شده است.

لینک کوتاه کپی شد

بازی پرسپولیس و تراکتور دیروزی در حالی نیمه تمام باقی ماند که به دلیل درگیری میان بازیکنان در نیمه دوم یک بازیکن از هر دو تیم با کارت قرمز داور مواجه شدند. محمد مسلمی پور و حامد پاکدل بازیکنانی بودند که از سوی مهدوی داور دیدار اخراج شدند تا دو تیم برای دقایقی ۱۰ نفره بازی کنند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از همشهری آنلاین؛ اما این اخراج ها گویا پایان ماجرا نبوده است. مدیرعامل تراکتور امروز در گفت و گو با سایت این باشگاه مدعی شده است که یک بازیکن دیگر پرسپولیس به دلیل آنچه که در رختکن اتفاق افتاده از سوی داور با کارت قرمز اخراج شده است.

معصومی در این خصوص گفت: «به نظرم پرسپولیسی‌ها دیدند که نمی‌توانند در داخل زمین رقیب تراکتور باشند و احتمال دریافت گل در دقایق باقی مانده وجود داشت، از طرفی هم به دلیل اخراج دو بازیکن این تیم ( حامد پاکدل در زمین و سعید آقایی در رختکن)، برخلاف تصمیم داور و نماینده فدراسیون عمل کرده و در زمین حاضر نشدند.»

باید منتظر ماند و دید در گزارش داور بازی آیا این اخراج ذکر شده است یا نه. اخراج بعد از نیمه تمام اعلام کردن بازی اتفاق جالبی است که پیش از این کمتر نمونه آن را دیده بودیم.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی