|

مذاکره پرسپولیس با سه ملی پوش؛ یحیی کدام بازیکن را نمی‌خواهد؟

4 بازی تا پایان فصل باقی مانده اما در مورد نقل و انتقالات پرسپولیس اخبار مختلفی به گوش می رسد.

لینک کوتاه کپی شد

درحالی که ۴ بازی تا پایان فصل باقی مانده اما در مورد نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس هر روز اخبار جدیدی به گوش می رسد و گمانه زنی ها در مورد تمدیدی ها و ورودی های جدید هر روز بیشتر می شود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی؛ در این راستا چند روز قبل محمد محمدی معاون ورزشی سرخپوشان اعلام کرده بود که در ۴۸ ساعت آینده قرارداد میلاد سرلک و مهدی ترابی تمدید می شود اما ۴۸ ساعت هم گذشت اما خبری از تمدید نشد. در این زمینه محمدی به آخرین خبر گفت: دلیل اینکه خبر رسمی منتشر نشد این هست که مسابقات در روزهای پایانی لیگ فشرده است و این بازیکنان فرصت نمی کنند به باشگاه بیایند وگرنه قرارداد هر دو بازیکن آماده امضا است و مشکلی نداریم. 

همچنین در روزهای گذشته اعلام شده که اولویت باشگاه پرسپولیس فعلا تمدید بازیکنان این تیم است و برنامه ای برای جذب علیرضا بیرانوند ندارند اما معاون ورزشی این باشگاه تاکید کرد: برخی می خواهند شیطنت کنند. مدیربرنامه های این بازیکن با باشگاه در تماس است و پیگیر وضعیت بیرانوند هستیم اما مشخص است که فعلا باید تمدیدی ها را به سرانجام برسانیم و به موازات آن پیگیر وضعیت بیرانوند هم هستیم.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی