|

مادر امباپه همه چیز را تکذیب کرد!

شایعات پیرامون آینده کیلیان امباپه، ستاره پاری سن ژرمن، همچنان ادامه دارد.

لینک کوتاه کپی شد

قرارداد امباپه با باشگاه پاری سن ژرمن در پایان فصل جاری به اتمام می‌رسد و این بازیکن فرانسوی احتمالا تصمیم نهایی خود را طی چند هفته آینده به صورت رسمی اعلام خواهد کرد. 

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ در حالی که پیش از این انتقال این بازیکن به رئال مادرید برای فصل آینده قطعی به نظر می‌رسید اما شانس پی اس جی برای امضای قرارداد جدید با او در چند هفته اخیر افزایش پیدا کرده است. 

شایعات بسیاری در این زمینه مطرح شده و روز گذشته روزنامه فرانسوی لو پاریزین مدعی شده بود که امباپه برای امضای قرارداد جدید دو ساله با مدیران پاری سن ژرمن به توافق رسیده است. 

این موضوع با تکذیب مادر امباپه همراه شد:« هیچ توافقی با پاری سن ژرمن یا هیچ باشگاه دیگری صورت نگرفته است. مذاکرات درباره آینده کیلیان در فضایی آرام ادامه دارد تا او بتواند بهترین تصمیم را بگیرد. ما برای تمامی طرفین احترام قائل هستیم.»

این تکذیبیه در حالی در صفحه توییتر مادر امباپه منتشر شد که روزنامه لو پاریزین که در واقع رسانه نزدیک به مدیران باشگاه پی اس جی به حساب می‌آید پیش از این تاکید کرده بود که امباپه آماده است تا با دریافت دستمزد 50 میلیون یورویی و همچنین داشتن بند فسخ 100 میلیونی در قراردادش، به حضور در پارک دو پرنس ادامه دهد. 

به نظر می‌رسد که تصمیم نهایی این ملی‌پوش فرانسوی برای آینده قرار است پس از پایان مسابقات پی اس جی در لیگ فرانسه اعلام شود تا تمرکز این بازیکن و دیگر بازیکنان این تیم برهم نخورد، هرچند قهرمانی آنها دراین رقابت‌ها مسجل شده است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی