|

آماده ترین پیکان به دیدار پرسپولیس می‌رود!

تیم =پیکان با حضور همه بازیکنان خود برابر پرسپولیس حضور پیدا می کند.

لینک کوتاه کپی شد

خودروسازان لیگ برتر بعد از تمرینات فشرده و بازی های تدارکاتی پرتعدادی که  در تعطیلات لیگ برتر انجام دادند، حالا آماده مصاف با پرسپولیس در هفته بیست و پنجم می شوند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ نکته قابل توجه درباره پیکان این است که مجتبی حسینی سرمربی این تیم همه نفرات اصلی اش را برای بازی با پرسپولیس در اختیار دارد. چند بازیکن مصدوم پیکان در هفته های گذشته در تعطیلات شرایط بازی کردن را پیدا کردند و می توانند مقابل پرسپولیس به میدان بروند.

همچنین تیتو اوکلو مهاجم سودانی خودروسازان نیز با دریافت ITC اش و صدور کارت بازی مشکلی برای همراهی پیکان در مسابقه با پرسپولیس نخواهد داشت.

البته ایمان اکبری مدافع جوان پیکان که چند هفته قبل رباط صلیبی پاره کرده بود، دوران نقاهت را طی می کند و تا پایان فصل غایب است اما سایر بازیکنان در خدمت کادرفنی هستند.

به این ترتیب مجتبی حسینی با نفرات کامل خود تیمش را مقابل پرسپولیس ارنج می کند. پیکان که در هفته بیست و چهارم موفق شد استقلال صدرنشین را متوقف کند ، حالا برای پرسپولیس نیز انگیزه زیادی دارد و بازیکنان این تیم خودشان را برای انجام یک بازی خوب آماده کرده اند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی