|

گزینه اول پرسپولیس برای میزبانی از سپاهان

در دیدار برگشت تیم پرسپولیس میزبان است و به همین علت سرخ‌ پوشان باید محل این مسابقه را انتخاب کنند.

لینک کوتاه کپی شد

با رأی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال دیدار رفت و برگشت تیم‌های پرسپولیس و سپاهان به دلیل اتفاقاتی که در بازی سال گذشته در اصفهان رخ داد در زمین بی‌طرف برگزار خواهد شد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی؛ در همین راستا بازی رفت که با میزبانی سپاهان همراه بود در شهر اراک برگزار شد. بازی برگشت تیم پرسپولیس میزبان است و به همین دلیل سرخ‌پوشان تهرانی باید محل این دیدار را انتخاب کنند.

نظر یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس برای میزبانی از سپاهان ورزشگاه امام رضا (ع) در شهر مشهد است و او از مسئولان باشگاه خواسته تا زمینه برگزاری بازی حساس با سپاهان در این ورزشگاه که چمن مناسبی دارد برگزار شود.

این در حالی است که رئیس هیأت فوتبال قزوین در تماسی که با پرسپولیسی‌ها داشته اعلام کرده که ورزشگاه این شهر چمن مناسبی دارد و می‌تواند میزبان خوبی برای بازی پرسپولیس و سپاهان باشد.

از طرف دیگر شهرهای اراک و سیرجان هم دیگر گزینه‌های میزبانی از جدال حساس پرسپولیس با سپاهان هستند اما به نظر می‌رسد در صورت فراهم بودن همه شرایط، این بازی در مشهد مقدس برگزار شود که البته برگزاری این دیدار نیازمند موافقت مسئولان ذی‌ربط در این شهر خواهد بود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی