|

لیست بازیکنان خارجی الهلال در لیگ قهرمانان آسیا؛ سوپراستارها وارد می شوند!

لیست تیم الهلال شامل 7 بازیکن خارجی است.

لینک کوتاه کپی شد

بر اساس اعلام نشریه الریاضیه عربستان، لیست تیم الهلال شامل 7 بازیکن خارجی است که بر اساس سیستم جدید مسابقات که به همه بازیکنان خارجی اجازه می دهد 24 ساعت قبل از هر مسابقه با “3+1” تعیین شده ثبت نام کنند، ارسال شده است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از لحظه؛ آخرین به‌روزرسانی‌های سیستم لیگ قهرمانان آسیا به تیم‌ها اجازه می‌داد تا هر هفت بازیکن حرفه‌ای را در لیست خود ثبت کنند، اما در نسخه فعلی 2022 – 2023 لازم بود که هر تیم تنها چهار بازیکن خارجی را انتخاب کند که یکی از آنها آسیایی “3 + 1” است.

در 25 فوریه، کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد که دفتر اجرایی پیشنهاد افزایش حداکثر تعداد بازیکنان خارجی در لیست تیم برای مسابقه را از سیستم فعلی “3 + 1” به مجموع “5 + 1” را با هدف ارتقای کیفیت مسابقات تایید کرده است.

به گفته منابع عربستانی، در لیست الهلال عبدالله عاطف، الدوساری و البیلهی علاوه بر مصعب الجویر، محمد القحطانی، محمد الخیبری، عبدالله ردیف، محمد الخیبری، احمد الجبعی حضور دارند. شایان ذکر است که ورزشگاه شاهزاده فیصل بن فهد ریاض میزبان گروه الهلال است که در کنار، الریان قطر، شارجه امارات و استقلال تاجیکستان حضور دارند.

خارجی های الهلال

گوستاو کوئلار

متئوس پریرا

میشل

آندری کاریلو

مارگا

ایگالو

هیون سو جانگ

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی