|

مهاجم گلزن پرسپولیس به تمرینات بازگشت

مهاجم پرسپولیس از امروز به تمرینات این تیم اضافه شد.

لینک کوتاه کپی شد

کادر فنی سرخپوشان پایتخت تمرین امروز (سه‌شنبه) را برای افزایش روحیه و شادابی بازیکنان و تیم در نظر گرفته بودند که به مدت یک ساعت به طول انجامید. این تمرین از ساعت 13 در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از تسنیم؛ ابتدا بازیکنان زیر نظر مربی بدنساز تیم، با دویدن و انجام حرکات کششی و نرمشی بدن‌ها را گرم کردند. سپس در قالب چند گروه به بازی مهیج تنیس فوتبال پرداختند که باعث شد فضای کری‌خوانی و هیجانی بالایی بین بازیکنان به وجود آید و در این بخش از تمرین، بازیکنان با روحیه بالا و با آمادگی کامل ظاهر شدند.

سیامک نعمتی همچنان به دلیل گذراندن دورن نقاهت پس از جراحی، غایب بود و برنامه‌های خود را زیر نظر کادر پزشکی انجام می‌دهد. حامد پاکدل هم به توصیه پزشکان، امروز بعد از چند روز استراحت، دویدن دور زمین را آغاز کرد و زیر نظر کادر پزشکی بود.

امید عالیشاه هم در تمام بخش‌های تمرین حاضر بود، اما میلاد سرلک امروز اختصاصی تمرین کرد تا هر چه زودتر به مرز آمادگی نزدیک شود و سایر بازیکنان بدون مشکل در تمام مراحل تمرین در اختیار کادر فنی بودند. بازیکنان بعد از تمرین، بدن‌ها را سرد کرده و راهی رختکن شدند.

پرسپولیس تا پس فردا، دو جلسه تمرین در برنامه دارد و عصر روز پنجشنبه برای بازی با نفت مسجدسلیمان، با یک پرواز چارتر تهران را ترک می‌کند.

دیدار برگشت تیم‌های پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان از هفته بیست‌ودوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران (جام خلیج فارس) از ساعت 18 روز جمعه 21 اسفند ماه در ورزشگاه شهیدبهنام محمدی مسجد سلیمان برگزار خواهد شد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی