|

ستاره محبوب استقلالی ها دوباره آبی پوش می شود؟

این روز‌ها شایعه برگشت فرشید اسماعیلی هافبک فصل پیش استقلال به این تیم به گوش می‌رسد.

لینک کوتاه کپی شد

ستقلال در این فصل از رقابت‌های لیگ برتر عزمش را جزم کرده تا هرطور شد فاتح رقابت‌های لیگ برتر شود و به طلسم ناکامی اش از سال ۱۳۹۲ تا کنون پایان دهد. این تیم همین روز‌ها با اختلاف سه امتیاز نسبت به تیم پرسپولیس در صدر جدول ایستاده و بخت زیادی برای قهرمانی در نیم فصل دارد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فرارو؛ با وجود پیشتازی استقلال در جدول رقابت‌های لیگ برتر، اما فرهاد مجیدی، سرمربی این تیم، چند روز پیش در کنفرانس خبری اعلام کرد می‌خواهد چند بازیکن دیگر برای تیمش در نقل و انتقالات نیم فصل بخرد تا  نقاط ضعف تیمش را از بین ببرد. این صحبت فرهاد زمزمه‌ها برای بازگشت چند بازیکن قدیمی این تیم از جمله فرشید اسماعیلی را به وجود آورده و حالا چند روزی می‌شود که شایعه بازگشت این بازیکن به استقلال به گوش می‌رسد.

فرشید بعد از جدایی از استقلال به لیگ قطر رفته و برای العربی بازی می‌کند، ولی در هفته‌های اخیر جایی در ترکیب این تیم نداشته و شایعه شده به سرش زده به استقلال برگردد. حالا این دو مورد، صحبت فرهاد مجیدی مبنی بر جذب بازیکن و حال و روز نه چندان خوش فرشید اسماعیلی در لیگ قطر، باعث شده تا این شایعه پررنگ شود.

با وجود چنین شایعه ای، اما بعید است فرشید اسماعیلی جایی در برنامه‌های استقلال و البته فرهاد مجیدی داشته باشد. اسماعیلی یکی از آن بازیکنانی است که فصل پیش در فهرست عدم تمدیدی‌های استقلال با نظر فرهاد مجیدی قرار گرفت و سرمربی استقلال اعلام عدم نیاز به این بازیکن کرد. اگرچه بعد‌ها نظر فرهاد مجیدی عوض شد و در برهه‌ای خواست تا فرشید به استقلال برگردد، ولی در حال حاضر با توجه به ثبات و آرامشی که این تیم به دست آورده بعید است فرهاد مجیدی نظری روی فرشید اسماعیلی داشته باشد. به ویژه اینکه استقلال همین حالا در پست فرشید امیرحسین حسین زاده جوان را دارد که یکی از پدیده‌های لیگ برتر است. به نظر می‌رسد داستان بازگشت فرشید به استقلال در حد همان شایعه باقی بماند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال را در صفحه استقلال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی