|

تصمیم مهم نقل و انتقالاتی یحیی در پرسپولیس؛ 3 پست کلیدی!

بازی‌های پرسپولیس تا انتهای نیم فصل آسان تر است و این تیم شانس زیادی برای قهرمانی در نیم فصل دارد.

لینک کوتاه کپی شد

با این حال یحیی گل محمدی به خوبی می‌داند برای حضور پرقدرت در نیم فصل دوم و کسب ششمین قهرمانی متوالی، کار راحتی نخواهد داشت.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از روزنو؛ سرمربی موفق پرسپولیس در نشست خبری خود قبل از بازی مقابل تراکتور اعلام کرد، فعلا هیچ برنامه ای برای نقل و انتقالات زمستانی ندارد و همه اسامی که پیرامون پرسپولیس مطرح می‌شود، گمانه زنی رسانه‌هاست. با وجود مطرح شدن این صحبت‌ها از سوی یحیی، همه می‌دانند که تیم‌های لیگ برتری نه تنها از الان بلکه از هفته‌ها قبل وارد بازار نقل و انتقالات شدند و مذاکره برای جذب بازیکنان مدنظر خود را آغار کردند. سرمربی پرسپولیس هم به خاطر اینکه تمرکز بازیکنانش برای دو بازی باقی مانده مقابل پدیده و فجرسپاسی برهم نخورد، این صحبت‌ها را انجام داد.

شنیده‌ها حاکی از آن است که یحیی گل محمدی قصد دارد تیمش را در ۳ پست تقویت کند و در این پست‌ها بازیکنان مدنظر او جذب خواهند شد. با توجه به ترک ایران توسط رادو و همچنین شانس بسیار کم باشگاه پرسپولیس برای بازگرداندن گلر کروات، یحیی از همین حالا به فکر جذب یک گلر با کیفیت است.

با توجه به عملکرد نه چندان خوب خط میانی پرسپولیس، گل محمدی قصد دارد یک‌هافبک بازیساز را هم به خدمت بگیرد. به غیر از این دو پست، سرمربی سرخ پوشان به طور حتم یک مهاجم ششدانگ هم به خدمت خواهد گرفت تا قدرت خط حمله تیمش هم بیشتر شود. ترجیح یحیی این است که مهاجم جدید پرسپولیس قدبلند و با قدرت بدنی بالا باشد تا بتواند روی توپ‌های بلند خطرناک ظاهر شود. در همین راستا چند گزینه خارجی هم به یحیی معرفی شدند ولی او هنوز تصمیم نهایی را نگرفته است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی