|

شاه ماهی هلندی پرسپولیسی می شود؟

در چند روز گذشته اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه  پرسپولیس به دنبال جذب توماس ورهیت مهاجم هلندی باشگاه دسته دومی «آدو دن‌هاخ» است.

لینک کوتاه کپی شد

این مهاجم تنومند و بلندقامت که به خاطر قد و قامتش، با لقب غول هلندی مشهور شده، در چند روز گذشته و در بازار شایعات به قرمزها لینک شده بود و همین شایعه باعث شد تا برخی تصور کنند کار انتقال ورهیت به پرسپولیس تمام و حتی برخی از هواداران پرسپولیس به صفحه اینستاگرام او رفتند و برایش پست تبریک گذاشتند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از پارس فوتبال؛ شنیده‌ ها حاکی از آن است که یک ایجنت ایرانی – که اخیرا به خاطر یک موضوع هنری مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفته بود – کارهای مربوط به پیوستن احتمالی این بازیکن به پرسپولیس را انجام داده است.

گفته می‌شود مدیران پرسپولیس، چند جلسه در یکی از رستوران‌های تهران با ایجنت ایرانی بر سر جذب این بازیکن هلندی مذاکره کردند اما رقم بالای انتقال او باعث شده تا فعلا این انتقال انجام نشود و مذاکرات برای حضور او همچنان ادامه داشته باشد.

این بازیکن با تیم دن هاخ قرارداد دارد و پیش‌بینی می‌شود این باشگاه حداقل مبلغ ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار دلار بابت اخذ رضایت نامه این باشگاه از پرسپولیس طلب کند.

جدا از این موضوع، پرسپولیس برای این بازیکن و ایجنتش هم باید بین ۶۰۰ تا ۷۰۰ هزار دلار هزینه کند که مبلغ سنگینی برای باشگاه است .

در صورتی که باشگاه پرسپولیس در مذاکرات خود بتواند از این بازیکن و مدیربرنامه‌هایش تخفیف بگیرد شاید او در زمستان پیراهن قرمز را بر تن کند اما در غیر اینصورت قرمزها توان پرداخت این مبلغ را نخواهند داشت زیرا مدیران باشگاه و یحیی گل‌محمدی معتقد هستند نباید نظم و هارمونی مالی باشگاه در پرداخت دستمزد بازیکنان بهم بخورد.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی