|

این استقلال را دوست دارم!

پیشکسوت استقلال در خصوص علت حضورش در بازی و تمرین این تیم توضیحاتی داد.

لینک کوتاه کپی شد

حسن روشن قبل از دیدار با فولاد خوزستان در رختکن آبی ها حاضر شد اما نکته منفی اینجا بود که مسئولان ورزشگاه آزادی در ابتدا به دلیل اینکه او را نشناختند مانع از حضورش در ورزشگاه شدند ولی بعدش این مشکل به سرعت حل شد. بعد از بازی نیز روز گذشته پیشکسوت استقلال در تمرین آبی‌پوشان پایتخت حضور پیدا کرد و در این مورد توضیحاتی را ارائه داد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ حسن روشن در این مورد به خبرنگار ما گفت: من قصدم این نیست وارد فضای کاری و فنی استقلال شوم و داستان از آنجایی شروع شد که قرار شد از من یک فیلم مستند در باشگاه استقلال تهیه کنند و آن مسئله قبل از بازی با فولاد پیش آمد که خیلی بد بود و از بچه‌های خود استقلال آمدند و من توانستم وارد ورزشگاه بشوم و خداراشکر استقلال پیروز شد.

وی در این باره ادامه داد: ساخت این مستند بهانه شد که من باز هم در کنار استقلال باشم و روز گذشته هم به تمرین آبی ها رفتم و تیم استقلال باید در فیلمی که قرار است بسازند قرار بگیرد. خوشبختانه برخورد همه در تمرین استقلال از آقای بیژن طاهری گرفته تا فرهاد مجیدی و بچه ها خوب  بود.کلن روحیه تیمی این تیم استقلال را دوست دارم .

پیشکسوت استقلال در ادامه عنوان کرد: من در دبی هم قبل از دیدار با الاهلی کنار استقلال بودم و دوباره بعد از چند وقت به تمرین این تیم رفتم و همان جا بود که پیش خودم فکر کردم چه اشکالی دارد که باقی پیشکسوتان نیز هر از گاهی حضور پیدا کنند و اینگونه به تیم روحیه بدهند و بازیکنان استقلال الگوهای خود را از نزدیک می بینند و این موضوع تاثیر مثبتی دارد و بچه ها هم دیروز خیلی خوشحال شدند.

بازیکن اسبق استقلال در مورد صحبت هایی که خطاب به فرهاد مجیدی در تمرین انجام داده گفت: من دیدم که اکثر بازیکنان استقلال جوان هستند . کمی نگران شدم و به فرهاد مجیدی گفتم قراردادهای این بچه ها برای سال های آینده  به چه شکل است؟ از این نظر که اگر این بچه ها جا بیفتند و تیم قهرمان شود و بعد تیم بخواهد از هم بپاشد خوب نیست و من این موضوع را گوشزد کردم و فرهاد مجیدی خودش گفت قراردادها معمولاً یک ساله یا نهایت دو ساله است. شخصا همیشه به آینده فکر می کنم و تیم های حاشیه خلیج فارس هم چنین سیاستی را دارند ولی در ایران برعکس است و فقط جلو پایمان را نگاه می کنیم درحالی که باید هدف گذاری کنیم.

روشن در در پایان افزود: امیدوارم که استقلال امسال قهرمان بشود و ولی باید به فکر برنامه‌ریزی برای بازی‌های آسیایی و آینده‌اش نیز باشد. فرهاد مجیدی  با العین قهرمان لیگ قهرمانان آسیا شده و خودش این مسائل را بهتر می داند. او یک سرمربی جوان و علاقمند به استقلال است و باید کمکش کرد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال را در صفحه استقلال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی