|

علت اصرار آل کثیر چیست؟

آل کثیر برای دومین بار در این فصل بعد از اعلام پنالتی اصرار داشت خودش پشت توپ بایستد.

لینک کوتاه کپی شد

عیسی آل کثیر با توجه به جدایی شهریار مغانلو و عدم جذب مهاجم خارجی در نیم فصل اول به مهاجم اصلی این تیم بدل شد و فرصت داشت بیش از فصل گذشته که مدت زیادی از آن را به علت محرومیت از دست داده بود، گل بزند.

گزارش «شایانیوز» و به نقل از پارس فوتبال؛ آل کثیر در این فصل ۱۱ بازی در لیگ و جام حذفی انجام داده که ثمره‌اش گرفتن دو پنالتی، یک گل در جام حذفی و سه گل در لیگ برتر بوده است. عطش عیسی آل کثیر برای افزایش تعداد گل‌هایش شاید در دقایقی از بازی به خودخواهی تبدیل شود و همین موضوع می‌تواند روی تمرکزش تاثیرگذار باشد.

او در این فصل در بازی مقابل مس رفسنجان و همچنین بازی قبلی مقابل ذوب آهن پنالتی گرفته اما هر دو بار با برداشتن توپ برای زدن ضربه پنالتی اصرار عجیبی داشته است‌. در بازی مقابل مس با وساطت عالیشاه توپ به ترابی سپرده شد و جالب اینکه این اتفاق بار دیگر در بازی مقابل ذوب‌آهن تکرار شد و عیسی پس از رد شدن مجدد درخواستش مبنی بر زدن پنالتی، توپ را به مهدی ترابی واگذار کرد تا شماره ۹ قرمزها دومین گل فصلش را بزند.

عیسی آل کثیر در این رابطه پس از بازی گفته بود من برای آقای گلی می‌جنگم و دوست داشتم پنالتی بزنم ولی تصمیم سرمربی این بود که مهدی ترابی بزند و گل شد.

قدرت پنالتی زدن ترابی در پرسپولیس برای کسی پوشیده نیست و عیسی پس از خراب کردن پنالتی دربی حذفی که به حذف سرخ‌ها منجر شد دیگر فرصت پنالتی زدن نیافته است. بدون شک در پرسپولیس جایی برای بحث در خصوص زدن ضربه پنالتی نیست و چیدمان پنالتی‌زن‌ها نیز یکی از برنامه‌های از پیش تعیین شده تیم‌ها به حساب می‌آید و احتمالا عیسی برای تحقق رویای آقای گلی‌اش باید در جریان بازی برای باز کردن دروازه حریفان تلاش کند.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی