|

آل کثیر همچنان انتخاب اول یحیی؛ عبدی پاسوز می شود؟

عبدی احتمالا برابر سپاهان هم نیمکت نشین است.

لینک کوتاه کپی شد

خبرهای دریافتی از اردوی پرسپولیس حاکی از آن است مهدی عبدی باز هم قرار است روی نیمکت بنشیند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ عیسی آل کثیر اولین گزینه یحیی گل محمدی برای حضور در خط حمله است. یحیی همواره با تصمیماتش نشان داده حتی در شرایط برابر نیز تمایل دارد از عیسی به عنوان مهاجم شماره یک تیمش بهره ببرد. برهمین اساس این تصمیم در اراک نیز پابرجا خواهد بود و قرار است شماره 72 سرخ ها در ترکیب اصلی پرسپولیس راهی میدان شود.

این طور به نظر می رسد یحیی گل محمدی به عنوان مرد اول تصمیمات فنی پرسپولیس معتقد است بازی کردن با دو مهاجم مقابل سپاهان باعث می شود هر دو مهاجم درگیر یارگیری مدافعان سپاهان شده و ممکن است از بازی محو شوند و به همین دلیل قرار است عیسی آل کثیر راهی میدان شده و امید عالیشاه که این روزها بسیار آماده است، به عنوان مهاجم سایه کنار او مدافعان سپاهان را به هم بریزد.

اگرچه بسیاری از کارشناسان و تحلیل گران معتقدند علت این که پرسپولیس نسبت به فصل قبل که با دو مهاجم (آل کثیر - مغانلو) بازی می کرد در این فصل صاحب موقعیت های کمتری می شود همین موضوع است اما یحیی گل محمدی تاکید دارد با حضور عالیشاه به عنوان مهاجم سایه یا بعضاً هافبک آزاد بحث بازیسازی و مالکیت توپ شکل می گیرد و با شکل گرفتن بازی، تیم صاحب موقعیت هم خواهد شد.

در مجموع پرسپولیس قرار است با عیسی آل کثیر بازی با سپاهان را شروع کند و باید دید مهدی عبدی از چه زمانی به عنوان بازیکن تعویضی راهی میدان خواهد شد.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی