|

فیفا آب پاکی را روی دست استقلال ریخت!

سخنگوی فدراسیون فوتبال توضیحاتی را در مورد پرونده شکایت 3 باشگاه از بازیکن گابنی گل گهر ارائه کرد.

لینک کوتاه کپی شد

حاشیه های مربوط به بازی کردن اریک باگناما بازیکن گابنی در ترکیب گل گهر سیرجان یکی از موضوعات روز فوتبال ایران است. در شرایطی که همگان منتظر حکم کمیته انضباطی در این خصوص هستند، حسین شریفی سخنگوی فدراسیون فوتبال توضیحاتی را ارائه کرده است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از منیبان؛ شریفی در حاشیه مجمع سالیانه هیات فوتبال استان تهران درباره آخرین وضعیت پرونده شکایت از بازیکن گابنی گل‌گهر و اینکه گفته شده جواب استعلام فدراسیون گابن جعلی بوده، بیان کرد:‌ پنجشنبه هفته پیش دیدم که عنوان شد یکی از نامه‌ها جعلی است ولی من در جریان این نامه نیستم. فدراسیون فوتبال بنا بر دلایل ذاتی‌اش این استعلام‌ها را گرفته و درباره آن صحبت کرده است.

او صحبت‌هایش را اینطور ادامه داد: تاجایی که در جریان هستم و اطلاعاتم برای عصر روز جمعه است، دوباره یک تائید از فیفا و فدراسیون گابن گرفته شده است. نامه‌ای که دوستان در تلویزیون نشان دادند را نه می‌توانم تائید کنم و نه تکذیب ولی طبق نامه‌های جدیدی که گرفتیم، نامه‌های قبلی و استعلام اولیه از فدراسیون گابن را تائید کرده‌اند.

شریفی در پایان گفت: فیفا ایمیل فدراسیون گابن را تائید کرده و مدنظر ما نیز همان ایمیلی است که در وب‌سایت فیفا ثبت شده است. یعنی ایمیلی که در فیفا ثبت شده با همان ایمیلی که مکاتبات با آن انجام شده مورد تائید واقع شده است.

پیشنهادات ویژه

  • ناشناس ارسالی در

    خوشحالیش هم برای شما وداردستتون

  • ناشناس ارسالی در

    استقلال دیگه دست وپا نزن غرق و خفه میشی نقشه ات نگرفت خخخخخخخخخ قهرمان گل گهر

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی