|

مجیدی و قلعه نویی، شاگرد به استاد رسید

یکی از دیدار های مهمی که روز چهارشنبه از هفته ششم لیگ برتر برگزار می‌شود، تقابل گل‌ گهر و استقلال است.

لینک کوتاه کپی شد

آبی‌پوشان تهرانی با ۱۱ امتیاز پس از آلومینیوم اراک در رده دوم جدول رده‌بندی قرار دارند و نماینده سیرجان با ۹ امتیاز در جایگاه پنجم ایستاده است. هر ۲ تیم با وجود اینکه جزو سه تیمی هستند که تا به اینجا در لیگ برتر شکستی را نپذیرفته‌اند اما در هفته‌های اخیر رنگ برد را هم ندیده‌اند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از منیبان؛ شاگردان فرهاد مجیدی بعد از سه برد متوالی در ۲ هفته اخیر به ۲ تساوی رضایت داده‌اند و تیم امیر قلعه‌نویی نیز پس از ۲ پیروزی پی در پی، در سه هفته گذشته نتیجه‌ای جز مساوی عایدش نشده است. آنها حالا محکوم به پیروزی هستند تا همچنان بتوانند در بالای جدول حضور داشته باشند و وضعیت خوب خود را حفظ کنند.

این پنجمین جدال بین فرهاد مجیدی و امیر قلعه‌نویی خواهد بود. چهار دیدار قبلی به چهار برد برای شاگرد، یعنی مجیدی منجر شده است. فرهاد ۲ بار در لیگ و ۲ بار در جام حذفی موفق شده تیم‌های استادش را از پیش رو بردارد.

ابتدا در هفته بیست و هفتم لیگ نوزدهم بود که استقلال با نتیجه ۲ بر یک از سد سپاهان گذشت. سپس نوبت به یک چهارم نهایی جام حذفی در همان فصل رسید که پیروزی ۲ بر صفر برای تیم تهرانی به دست بیاید.

فصل بعد ژنرال راهی سیرجان شد اما بازهم یک بار در لیگ و مرتبه دیگر در جام حذفی به مجیدی باخت. ابتدا پیروزی ۲ بر صفر در هفته بیست و چهارم لیگ بیستم و سپس برد ۲ بر یک در نیمه‌نهایی جام حذفی. هشت گل زده برای تیم‌های مجیدی و ۲ گل زده برای تیم‌های قلعه‌نویی تا به اینجا به ثمر رسیده است.

باید دید این بار و در پنجمین رویارویی که می‌بایست برای اولین بار خارج از تهران و به میزبانی تیم امیر قلعه‌نویی برگزار شود چه نتیجه‌ای به دست می‌آید. آیا خَرق عادتی رخ خواهد داد یا فرهاد گلاتش را در سیرجان جشن می‌گیرد.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی