|

پرسپولیس دو بازیکن جذب می کند، خبری از پرتغال نیست!

باشگاه پرسپولیس تاکنون نامه ای برای به خدمت گرفتن مهاجم ماریتیمو پرتغال ارسال نکرده است.

لینک کوتاه کپی شد

یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با وجود جذب دو بازیکن تاجیکستانی هنوز موفق به استفاده از آنها در ترکیب پرسپولیس نشده است. «منوچهر صفروف» و «وحدت هنانوف» با وجود گذشت ۱۰ روز از حضور در تهران هنوز مجوز بازی کردن برای این تیم به دلیل بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی از سوی فیفا را پیدا نکرده اند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرگزاری مهر؛ از سوی دیگر سرمربی پرسپولیس منتظر اتمام دوران محرومیت باشگاه به دلیل عدم پرداخت کامل مطالبات گابریل کالدرون و خواکین است تا بتواند بازیکن خارجی دیگری را به جمع سرخپوشان اضافه کند.

سرخ‌ها که دو جای خالی در لیست بزرگسالان خود دارند می‌توانند پس از باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی اقدام به جذب بازیکنان جدید دیگری هم کنند. همین موضوع باعث شد تا پس از تمایل علی علیپور در گفتگوی تلویزیونی برای بازگشت به پرسپولیس شایعاتی درباره بازگشت آقای گل پیشین این تیم شنیده شود.

این در حالی است که یحیی گل محمدی نه تنها اسم علی علیپور را برای مذاکره با باشگاه اعلام نکرده است بلکه فعلاً اسم هیچ گزینه دیگری را نیز به باشگاه نداده است. او منتظر باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی است تا بتواند پس از آن درباره جذب بازیکن مدنظر خود با مجید صدری سرپرست فعلی باشگاه جلسه بگذارد.

علی علیپور برای پیوستن به پرسپولیس چاره‌ای جز فسخ قرارداد با ماریتیمو پرتغال ندارد تا بتواند با پرسپولیس قرارداد امضا کند. علیپور برای فسخ این قرارداد باید مبلغ بسیار بالایی را به باشگاه پرتغالی پرداخت کند که بعید است این بازیکن یا باشگاه پرسپولیس توان پرداخت آن را داشته باشند.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی