|

بازیکن نیمکت نشین برای استقلال همه کار می کند!

هافبک استقلال با وجود داشتن چند پیشنهاد ترجیح داد در تیمش بماند.

لینک کوتاه کپی شد

بابک مرادی بازیکنی است که با وجود نیمکت نشینی و قرار گرفتن در لیست مازاد استقلال تمام پیشنهادهای لیگ برتری را رد کرد تا خود را به فرهاد اثبات کند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از دنیای معدن؛ جالب است بدانید بابک مرادی در نقل و انتقالات تابستانی پیشنهادهای خیلی خوبی داشت اما به همه تیم ها اعلام کرد نمی خواهد شانس ماندن در استقلال را راحت از دست بدهد و حاضر نیست از این تیم جدا شود.

مرادی به نظر از معدود بازیکنانی است که حتی نیمکت نشینی در استقلال تهران را هم دوست دارد و نمی خواهد فرصتی که به دست آورده را ساده از دست بدهد هرچند که قطعا برای رسیدن به ترکیب اصلی کار بسیار سختی خواهد داشت.

این بازیکن بارها اعلام کرده بود از بچگی عاشق استقلال بود و رویای بازی برای این تیم را داشت. او فصل قبل از ماشین سازی به جمع آبی ها اضافه شد و هر زمان هم در ترکیب تیمش به میدان رفت نمایش نسبتا خوبی داشت.

با این حال در فصل جدید، بابک فرصتی برای بازی کردن پیدا نکرده است و با توجه به حضور بازیکنان پرتعداد در خط میانی و البته نظر نه چندان مثبت فرهاد، این بازیکن بعید است بتواند در ادامه فصل هم فرصت چندانی پیدا کند.

بابک خودش می داند خیلی فرصت بازی برای استقلال پیدا نمی کند ولی با این حال بین بازی کردن در تیمی جز استقلال و نیمکت نشینی در تیم محبوبش، گزینه دوم را انتخاب کرد.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی