|

شوک پرسپولیس و گل محمدی به رضا اسدی؟

با برگشتن کمال کامیابی نیا به نظر می‌رسد به زودی قرار است به رضا اسدی در پرسپولیس شوک وارد شود و او طعم نیمکت نشینی را بچشد.

لینک کوتاه کپی شد

پرسپولیس برای تقویت تیمش در فصل جاری ۵ بازیکن جدید خرید که پرسروصداترین آن‌ها رضا اسدی، هافبک فصل گذشته سنت پولتن اتریش بود. او با رقمی که عنوان می‌شود چندان هم کم نیست به پرسپولیس پیوست تا جای خالی احمد نوراللهی را پر کند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فرارو، با احتساب بازی با الهلال عربستان، رضا اسدی تا به حال ۵ بازی رسمی برای پرسپولیس داشته که فقط در یکی توانسته انتظارات را برآورده کند و در بقیه دیدار‌ها به گواه آمار و اشتباهات متعددی که در ارسال پاس داشته، یکی از ضعیف‌ترین بازیکنان تیم بوده است. البته که نمی‌شود کیفیت این بازیکن را فقط با همین ۵ دیدار سنجید و شاید رفته رفته با آمادگی بیشتر بدنی اش، از لحاظ ذهنی هم متمرکز شده و روز‌های بهتری را در پیش داشته باشد، ولی فعلا او از فاکتور‌های مورد نیاز برای بازی کردن در خط میانی پرسپولیس کمی فاصله دارد.

بازی کردن‌های متوالی رضا اسدی در شرایطی رقم خورده که کمال کامیابی نیا هم در ماه‌های اخیر مصدوم بوده و توانایی بازی کردن برای پرسپولیس را نداشته است. با این حال، کمال چند هفته‌ای است به تمرینات گروهی برگشته و همین دیروز هم در ترکیب پرسپولیس برابر پدیده به میدان رفت. با برگشتن کمال کامیابی نیا و البته دقت پاس‌های بیش از ۹۰ درصدی میلاد سرلک در میانه زمین پرسپولیس، به نظر می‌رسد به زودی قرار است به رضا اسدی در پرسپولیس شوک وارد شود و او طعم نیمکت نشینی را بچشد. البته که شاید آماده نبودن ۱۰۰ درصدی کمال کامیابی نیا این شوک را یکی دو هفته به تعویق بیندازد، ولی هرچه که هست، اسدی از این به بعد برای فیکس بازی کردن در ترکیب پرسپولیس باید بیشتر بجنگد.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی