|

استراماچونی بزرگترین دغدغه استقلال؛ بدهی 1 میلیون و ۳۰۰ هزار یورویی

پرونده شکایت استراماچونی از استقلال این روز‌ها به بزرگ‌ترین دغدغه باشگاه تبدیل شده و احتمالا دادگاه عالی به نفع سرمربی ایتالیایی رای می دهد.

لینک کوتاه کپی شد

جلسه رسیدگی به پرونده شکایت آندره استراماچونی علیه باشگاه استقلال به صورت آنلاین برگزار شده که در این نشست نماینده‌های باشگاه استقلال نیز حضور داشته‌اند. در جلسه اخیر که به بررسی اسناد مربوط به شاکی و متشاکی پرداخته شد، از باشگاه استقلال حامد افضلی، معاون بین‌الملل، فرشاد سمیعی، معاون حقوقی و سه وکیل خارجی حضور داشتند. همچنین فریبرز محمودزاده، نماینده سازمان لیگ ناظر این نشست مجازی بود تا از حقوق باشگاه استقلال دفاع شود. در سوی مقابل نیز استراماچونی که اکنون در باشگاه الغرافه قطر مربیگری می‌کند، سه وکیل و همچنین عدریکو پاستورلو حضور داشتند و مدارک خود را ارائه کردند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از شهرآرانیوز، گرچه از این نشست خبری بیرون نیامده، اما با توجه به اینکه استراماچونی تا یک سال بعد از فسخ قرارداد با باشگاه استقلال در تیمی مربیگری نکرد، باشگاه استقلال نیز ناچار است حقوق این مربی را طبق توافق‌های اولیه پرداخت کند. شاید اگر استراماچونی در این بازه زمانی در تیمی مربیگری می‌کرد باشگاه استقلال از پرداخت قرارداد این مربی مصون می‌ماند، اما تاکنون دلایل و مستندات باشگاه استقلال برای رهایی از پرداخت مبلغ یک میلیون و ۳۰۰ هزار یورویی برای دادگاه کافی نبوده و به احتمال زیاد در روند رسیدگی به این دعوی باشگاه استقلال محکوم خواهد شد.

حال شاید خود استراماچونی ترجیح دهد بخشی از این طلب را به باشگاه استقلال ببخشد که با توجه به سیاست او بعد از جدایی از استقلال و قبول نکردن هدایت تیم‌های باشگاهی، این احتمال بسیار ضعیف است، اما به هر شکل استقلالی‌ها تنها امیدوارند بخشی از این بدهی با تعامل میان دو طرف کاسته شود و در واقع یکی از دلایلی که سبب شده رسیدگی به این پرونده را به عهده ۳ وکیل بسپارند نیز همین است. در نهایت اگر استقلال محکوم شود، مطالبه عمومی هوادارن این باشگاه کمک وزارت ورزش است. درست مانند پرونده کالدرون که پرسپولیس را نجات داد.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی