|

تماس لو رفته کنعانی زادگان با مدیران پرسپولیس!

محمدحسین کنعانی‌زادگان مدافع ملی پوش الاهلی قطر دوست داشت در پرسپولیس بماند.

لینک کوتاه کپی شد

نمایش ضعیف پرسپولیس مقابل آلومینیوم و شکست در هفته سوم لیگ برتر انتقاد‌ها را از بازیکنان، کادرفنی و مدیریت پرسپولیس به اوج خود رساند. هواداران این تیم که از نتیجه بدست آمده و البته شرایط تیمشان اصلا راضی نیستند؛ خیلی‌ها را مقصر این وضعیت پرسپولیس می‌دانند.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از خبرورزشی؛ یکی از مسائلی که پرسپولیسی‌ها به شدت نسبت به آن معترض هستند به نقل و انتقالات این تیم در تابستان برمی‌گردد. جایی که پرسپولیس نتوانست چند بازیکن اصلی و تاثیرگذار خود را حفظ کند و به جای آن‌ها نفراتی جذب پرسپولیس شدند که کیفیت پایین تری نسبت به آن بازیکنان دارند.

پرسپولیس در نقل و انتقالات این فصل نفراتی، چون محمد حسین کنعانی زادگان، احمد نوراللهی و شهریار مغانلو را از دست داد و بازیکنانی مثل علی نعمتی، رضا اسدی، علیرضا ابراهیمی، رضا دهقانی و حامد پاکدل را به خدمت گرفت.

وقتی بازیکنانی مثل نوراللهی و کنعانی زادگان و مغانلو جدا شدند مدیران پرسپولیس درپی اعتراض هواداران به آن‌ها اعلام کردند توانایی پرداخت مبلغ درخواستی این بازیکنان را نداشتند و این ۳ بازیکن به خاطر پیشنهادات بهتر به لحاظ مالی از پرسپولیس جدا شدند.

اما به تازگی خبری به دست ما رسید که در نوع خود عجیب به نظر می‌رسد. ماجرا از این قرار است که محمد حسین کنعانی زادگان مدافع ملی پوش فصل قبل پرسپولیس که چند ماه پیش و بعد از اتمام لیگ بیستم راهی الاهلی قطر شد؛ حاضر بود با یک سوم پولی که قطری‌ها به او می‌دادند در پرسپولیس بماند.

یکی از نردیکان این مدافع ملی پوش گفت: محمد حسین عاشق پرسپولیس است و خیلی دوست داشت با مهیا شدن شرایط قراردادش را با پرسپولیس تمدید کند. او حتی چند بار شخصا با یکی از مدیران پرسپولیس تماس گرفت و در این خصوص با او صحبت کرد. محمد حسین حاضر بود با یک سوم مبلغی که الان از الاهلی می‌گیرد در پرسپولیس بماند، ولی مدیران این باشگاه موافقت نکردند و در نهایت او از پرسپولیس جدا شد.

این اتفاق عجیب در حالی رخ داد که پرسپولیس در خط دفاعی خود مشکلات زیادی دارد و حضور کنعانی زادگان قطعا می‌توانست به این تیم کمک کند. ضمن اینکه یک سوم قرارداد کنعانی زادگان با الاهلی چیزی حدود ۴۰۰ هزار دلار می‌شود. مبلغی که خیلی از بازیکنان ایرانی به راحتی این پول و حتی بالاتر از آن را دریافت می‌کنند.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی