|

اعتراف عبدالله ویسی

اعتراف تلخ سرمربی سرخ ها درباره نتایج ضعیف

سرمربی تم فوتبال فولاد خوزستان گفت: نتایج ضعیف بوده و اعتراف می‌کنم اما باشگاه به من اولتیماتوم نداده است.

لینک کوتاه کپی شد

عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از بازی با مس رفسنجان، اظهارکرد: یک بازی سخت و مهم داریم. البته فرقی ندارد با چه تیمی بازی داریم. دو هفته است که بد نتیجه گرفتیم که زیبنده فولاد نبود. با تمام وجود بازی می کنیم تا وجه را به فولاد برگردانیم.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از ایسنا وی در پاسخ به این سوال که آیا باشگاه به شما اولتیماتوم داده است، افزود: خیر، نه تنها در فولاد بلکه هیچ جای دنیا با دو هفته، به سرمربی اولیتماتوم نمی‌دهند. نتایج ضعیف بوده و اعتراف می‌کنم و قابل دفاع نیست اما باشگاه اولتیماتوم نداده است و سریع‌تر باید این مشکل جمع شود. با تمام وجود باید کار کنیم اما اگر نتایج به این صورت باشد، اولتیماتوم که هیج، اخراجم کنند هم حق دارند. من مسئول نتایجم و اگر اتفاق ناگواری برای فولاد بیافتد من هم سهیمم و باشگاه هر اقدامی کند، حق دارد.

سرمربی تیم فولاد درباره این‌که گویا اعضای پس از شکست در اراک جریمه شد نیز گفت: اگر جریمه شویم به نظر کار درستی است. نتایج خوب و بد فولاد مردم خوزستان را خوشحال و ناراحت می کند. همان طور که به تیم بعد از برد پاداش می‌دهند، جریمه هم کنند حق دارند.

وی افزود: هر تیمی در هر دوره‌ای وارد بحران می شود و خوب شد که ما اکنون وارد بحران شدیم و می‌توانیم خیلی سریع شرایط را جمع کنیم. خیلی حرف و حدیث بود و مثلا می‌گفتند که بازیکن‌ها بازی نمی‌کنند و مربی به خوبی ارنج نمی‌کند یا بدنسازی خوب نبوده است. تمام این‌ها را زیر نظر گرفته‌ایم. من به اینکه شاید توطئه کنند و شاید برای ویسی و فولاد بازی نکنند، ایمان ندارم. من مربی می آیم و می روم ولی اینکه به یک تیم لطمه بخورد، انصاف نیست و تمام وجودمان را می‌گذاریم.

ویسی افزود: روانشناس هم با تیم صحبت کرده و تیم تقریبا جمع شده است. امیدوارم آنقدر خوب نتیجه بگیریم که دیگر حرف و حدیث‌ها نباشد.

وی گفت: اگر به عبدالله ویسی لطمه وارد شود، به فوتبال خوزستان لطمه وارد می شود. الان کادر و مدیریت بومی است و اگر بخواهند به این صورت تخریب کنند و ما بیدار نباشیم، زیبنده ما نیست و فوتبال خوزستان آسیب می بیند و شاید سال‌های بعد بگویند که ویسی را آوردیم و نتوانست کاری انجام دهد و شاید مربیان دیگر با اسم من له شوند و این واقعا ظلم در حق مردم و فوتبال خوزستان است. من می گویم باهوش باشیم و اگر نتایج ما بد باشد، خودم می روم و باشگاه حق دارد من را جریمه و اخراج کند.

سرمربی تم فوتبال فولاد خوزستان عنوان کرد: خوشبختانه کارنامه من معلوم است. من در بدتربن شرایط به فولاد آمدم اما گله مند نبودم. پنجره بسته بودم و چند بازیکن رفته بودم اما گفتم می توانیم کار انجام دهیم. موقعی هم پنجره باز شد که نمی توانستیم بازیکن جذب کنیم. فولاد بسته و دفاعی بازی می کرد و قابل احترام هم بود. من آمده ام و می خواهیم هجومی بازی کنیم و شاید این یکی از دلایلی باشد که تیم ما گل می خورد. تفکرات مربیان قبلی هم برای من قابل احترام است و تقریبا هم موفق بوده اند. به هر حال ما با آن بازیکنان می خواهیم کار دیگری انجام دهیم و همین شاید کمی زمان ببرد اما بازهم می گویم این بهانه خیلی خوبی نیست.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی