|

واکنش رشید مظاهری

واکنش رشید مظاهری به نیمکت نشین بودنش در استقلال

دروازه بان تیم فوتبال استقلال تهران می‌‎گوید برخی مشکلات شخصی دلیل ناراحتی او در مصاف برابر تراکتور بوده است.

لینک کوتاه کپی شد

رشید مظاهری گلر استقلال که در مصاف با تراکتور پس از حضور تعویضی مقابل ذوب آهن بار دیگر روی نیمکت حضور داشت، در واکنش به این سوال که چرا طی روزهای گذشته ناراحت بوده، اینطور صحبت کرد: خداراشکر بازی را بردیم. یک سری مشکلات مالی و شخصی دارم که هندل کردنشان سخت بود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه وی در مورد شایعه رفتن به فولاد گفت: نه این صحت ندارد و صحبتی نشده است. من اینجا هستم.

او سپس در واکنش به این سوال که آیا از باشگاه پول دریافت نکرده که از مشکلات مالی حرف می زند، بیان کرد: نه مشکل مالی یعنی مشکل شخصی خودم.

مظاهری در واکنش به این سوال که آیا می تواند  جای خودش را در ترکیب اصلی باز کند، گفت: نمی دانم آقا فرهاد خودشان تشخیص می دهند. هر وقت صلاح دانستند من هستم و به تیم کمک می کنم و هر وقت که صلاح ندانستند، کنار تیم هستم و به تیم انرژی مثبت می دهم.

دروازه بان استقلال در مورد اینکه آیا این مشکلات در بازی با ذوب آهن روی او تاثیر گذاشته بود، گفت: با هر شرایط روحی و روانی در بازی با ذوب آهن فکر می کنم بد نبودم. توانستم به تیمم کمک کنم و امیدوارم در آینده هم این روند ادامه داشته باشد.

مظاهری در مورد اینکه ظاهرا هفته گذشته به خاطر مسائل مالی در تمرین استقلال به سراغ او آمده بودند، عنوان کرد: نخیر این درست نیست. فکر می کنم انقدر اعتبار داشته باشم که طلبکار به دنبال من نیاید اما اگر به این شرایط برسد فکر می کنم شما متوجه می شوید.

وی در خصوص اینکه طلب ها میلیاردی است، گفت: می‌خواهید در مورد جزئیات صحبت نکنم؟ این مسائل شخصی خودم است!

دروازه بان استقلال در مورد اینکه فرهاد مجیدی در کنفرانس در مورد رضایی صحبت و اعلام کرد او می تواند 10سال دروازه استقلال را بیمه کند و آیا حضور سه گلر شرایط را سخت می کند، اظهار داشت: فوتبال همین است. باید اتفاقاتی که می افتد کنار بیاییم، تحمل و تلاش کنیم. توکلم به خداست و امیدوارم بتوانم نظر فرهاد مجیدی را جلب کنم. او تصمیم آخر را می‌گیرد. هرموقع صلاح دانست درون دروازه می ایستم و هر موقع صلاح نبود کنار تیم هستم و انرژی مثبت می دهم.

 

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی