|

طاهری: من دلیل خنده‌های مجیدی را می‌دانم

سرپرست تیم استقلال گفت: بعد از بازی همه چیز در رختکن تیم عالی بود و بازیکنان با روحیه به تهران برگشتند.

لینک کوتاه کپی شد

پیروزی تیم استقلال در دومین هفته مسابقات لیگ برتر مقابل ذوب آهن، این تیم را در جدول مسابقات 6 امتیازی کرد تا امیدوارانه به استقبال هفته سوم مسابقات لیگ برتر برود. بیژن طاهری درباره دیدار استقلال مقابل ذوب آهن حرف زد.

انتظار پیروزی در اصفهان را داشتید؟

به گزارش«شایانیوز» به نقل از خبرورزشی، ما تنها با یک هدف به میدان مسابقه می رویم و آن چیزی جز پیروزی مقابل حریف نیست. کادر فنی به دقت بازی‌های حریف را آنالیز کرده بود و بازیکنان برای مسابقه جلوی ذوب‌آهن به خوبی توجیه بودند. تیم ما به این برد نیاز داشت تا ضمن عقب نیفتادن از رقبا به یک ثبات تیمی هم دست پیدا کند.

این اتفاق برای تیمتان افتاد؟

بله. به لطف حضور خوب بازیکن خارجی در خط حمله این اتفاق رخ داد و توانستیم با دست پر به تهران برگردیم.

حریفتان را چطور ارزیابی کردید؟

به هر حال آنها میزبان بودند و قطعاً دوست نداشتند ببازند ولی تیم ما بهتر کار کرد و برد اول خارج از خانه که برای ما خیلی مهم بود شکر خدا به دست آمد.

پس از بازی شرایط در رختکن چطور بود؟

همه بچه‌های تیم خوشحال بودند و به یکدیگر تبریک می گفتند.

تصاویری از فرهاد مجیدی منتشر شد که با خوشحالی شما را به آغوش کشیده بود. در آن صحنه موضوع از چه قرار بود؟

به هر حال در این مدت فشار زیادی روی فرهاد مجیدی وارد شده بود. از همه جهت تحت فشار بود و این برد بیرون خانه بعد از پیروزی در بازی اول خیلی از فشارها را برای او ازبین برد. او واقعاً برای تیم زحمت می‌کشد و از اینکه نتیجه زحماتش را می دید خیلی خوشحال بود.

173902

در حین بازگشت به تهران مشکلی برای تیم به وجود نیامد؟

تعدادی از هواداران در فرودگاه به ما تبریک می‌گفتند و چون پرواز چارتر داشتیم بدون مشکل سوار شدیم و به تهران آمدیم. حالا دیگر بازی مقابل ذوب‌آهن تمام شده و باید همه فکر و ذکرمان را روی دیدار بعدی با تراکتور بگذاریم که قطعاً بازی دشواری خواهد بود.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی