|

برانکو ایوانکوویچ برای مجیدی بازیکن خارجی می‌فرستد؟

فرهاد مجیدی قرار است با ۲ بازیکن خارجی استقلال قرارداد ببندد، ظاهرا برانکوی پرسپولیسی معرف مجیدی و استقلال در جذب این بازیکنان است.

لینک کوتاه کپی شد
1

فرهاد مجیدی عزمش را جزم کرده تا هر طور شده همین چند روز آینده دو بازیکن خارجی برای استقلال به خدمت بگیرد. او یکی دو روز پیش گفت که روزبه چشمی به علاوه ۳ بازیکن خارجی به استقلال می‌آیند.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از فرارو و رسانه رسمی استقلال، روزبه چشمی که به صورت رسمی قراردادش را منعقد کرده و مجیدی می‌گوید ۲ تا از ۳ بازیکن خارجی مدنظرش هم تا پایان همین هفته به استقلال می‌آیند. اگرچه پیش از این درباره ملیت این بازیکنان خارجی گمانه زنی‌های زیادی شده است، ولی امروز روزنامه گل در مطلبی به این موضوع پرداخته که در نوع خود جالب است.

طبق این گزارش، ۲ بازیکن خارجی استقلال قرار است از عمان بیایند. این در حالی است که سرمربی تیم ملی عمان، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی سابق پرسپولیس است که با این باشگاه قهرمانی‌های متعددی آورده است. طبق این گزارش، ظاهرا برانکوی پرسپولیسی معرف فرهاد مجیدی و استقلال در جذب این بازیکنان است؛ خبری که اگر صحت داشته باشد می‌تواند تبدیل به سوژه خبری پرسروصدایی شود.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه