|

ماموریت خوش خنده‌ها برای تداوم طلسم کره

یکی از نکاتی که بازی تیم ملی با کره را جذاب کرده، حضور سه بازیکن برتر فوتبال آسیا در این مسابقه است.

لینک کوتاه کپی شد

بعد از نمایش تیم ملی مقابل امارات که انتقادهای مختلفی را به همراه داشت، حالا اسکوچیچ و شاگردانش برای مهمترین بازی‌شان در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی آماده می‌شوند. دیدار با تیمی که رقیب تکراری تیم ملی در طول سالهای گذشته بوده و البته بیشتر از 10 سال است که در حسرت بردن تیم ملی به سر می‌برد.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از فوتبالی، یکی از نکاتی که بازی تیم ملی با کره را جذاب کرده، حضور سه بازیکن برتر فوتبال آسیا در این مسابقه است. سردار آزمون و مهدی طارمی( آزمون در 57 بازی 37 گل زده و طارمی در 53 بازی، 26 گل وارد دروازه حریفان تیم ملی کرده است) که این روزها در ایده‌ال‌ترین فرم ممکن به سر می‌برند و امیدوارند هماهنگی فوق‌العاده‌شان، جلوی کره هم نتیجه دهد و کره‌ای‌ها به مانند تمام دیدارهای قبلی‌شان در تهران، دست خالی به سئول برگردند.

آنطرف میدان، امید اصلی کره برای شکست ایران، سون هیونگ مین است. بازیکنی که در 93 بازی ملی، 28 گل زده و خیلی دوست دارد که طلسم گل نزدن به ایران را روز سه‌شنبه از بین ببرد منتهی علیرضا بیرانوند قطعا به این راحتی اجازه خودنمایی به ستاره کره‌ای‌ها را نخواهد داد و امیدوار است که جلوی کره، ششمین کلین‌شیت متوالی‌اش با تیم ملی را تجربه کند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه