|

زارع: در توکیو آمادگی لازم را نداشتم

امیرحسین زارع دارنده مدال طلای کشتی آزاد جهان گفت: از این به بعد این مسیر و این سکو‌ها باید برای من باشد.

لینک کوتاه کپی شد

امیرحسین زارع بعد از کسب مدال طلای کشتی آزاد ۱۲۵ کیلوگرم مسابقات قهرمانی جهان اظهار داشت: خیلی حس خوبی دارم. خدا را شکر می‌کنم بعد از ۳۲ سال که پهلوان علیرضا سلیمانی مدال طلا را در سنگین وزن به دست آورده بود، امروز این افتخار را به دست آوردم. از کادر فنی که در این مدت خیلی زحمت کشیدند تشکر می‌کنم. شبانه‌روز تمرینات را با تدابیر ویژه برنامه‌ریزی کردند. از همه مردم ایران تشکر می‌کنم که برای ما دعا کردند.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از میزان، دارنده مدال برنز المپیک توکیو در پاسخ به اینکه فرق این مدال با مدال توکیو چیست، عنوان کرد: در توکیو آنچنان که باید آمادگی لازم را نداشتم، اما در این مدت اشتباهاتم را جبران کردم. به همه قهرمانان فکر کرده بودم حتی منتظر کشتی گرفتن با استیوسون آمریکایی بودم، اما او نیامد و من اینجا صاحب مدال طلا شدم.

زارع در پاسخ به این سوال که شما در المپیک توکیو زیر می‌گرفتی، اما در اینجا بدل کار می‌کردی تصریح کرد: مربیان درباره کشتی‌ها خیلی کار کرده بودند، مخصوصا کشتی با پتریاشویلی و طا‌ها آکگول و اینکه سعی کردم در این مدت اشتباهاتم را جبران کنم.

سنگین‌وزن طلایی کشورمان درباره اینکه با نفراتی رقابت کردی که چند سال قهرمان بودند و حالا شما به این عنوان رسیدی حست چیست، یادآور شد: خدا را شکر می‌کنم که توانستم قهرمانان بزرگ را شکست دهم. از این به بعد این مسیر و این سکو‌ها باید برای من باشد. شبانه‌روز تلاش می‌کنم تا بتوانم این پیروزی‌ها را ادامه دهم. گام بعدی قهرمانی‌های جهان بعدی است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه