|

رضا اسدی عملکردش را به رخ الهلال می کشد!

رضا اسدی در تمام روزهای گذشته در تمرینات عملکرد خوبی داشت بنابراین می تواند امیدوار باشد در دیدار مقابل الهلال روند خوبش را تکرار کند.

لینک کوتاه کپی شد

رضا اسدی هافبک تازه وارد پرسپولیس در دیدار مقابل استقلال تاجیکستان برای نخستین بار در یک بازی رسمی، پیراهن این تیم را برتن کرد و عملکرد بسیار خوبی داشت. به گونه ای که نه تنها گل تیمش را ساخت بلکه بهترین نمره را نیز بین بازیکنان پرسپولیس به خود اختصاص داد. آن هم در شرایطی که در همان مقطع برخی به ناآمادگی او اشاره می کردند.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از طرفداری، اسدی که در آسیا شماره ۹۶ را به تن کرد اما وارث شماره ۸ سرخ ها در لیگ برتر است، در تمام روزهای گذشته نیز در تمرینات عملکرد خوبی داشت تا امیدوار باشد در دیدار مقابل الهلال عربستان روند خوبش را تکرار کند. اسدی تمام تلاشش را به کار گرفته تا یکی از مسافران تیم ملی به جام جهانی قطر باشد و به همین دلیل با توجه به راهی که سرلک رفت و خیلی زود ملی پوش شد، حالا به دنبال آن است ابتدا در پرسپولیس جایگاه مناسبی برای خود پیدا کرده و سپس به تیم ملی می اندیشد.

برهمین اساس رضا اسدی در آستانه دیدار مقابل الهلال و در بازی دوستانه مقابل شهرداری آستارا بریس کرد تا نشان دهد علاوه بر انجام وظایف دفاعی به بهترین شکل، شم گلزنی بالایی نیز دارد و همانطور که در بازی مقابل استقلال تاجیکستان توانست حضوری موثر در برخی حملات داشته باشد، در بازی مقابل تیم عربستانی نیز می تواند در فاز هجومی به کمک پرسپولیس بیاید.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه