|

باشگاه پرسپولیس با چه مبلغی مطالبات بازیکنان را پرداخت کرد؟

روز گذشته باشگاه پرسپولیس موفق شد پس از چند هفته تلاش، بخشی از مطالبات فصل گذشته بازیکنان را با تامین رقم 10 میلیاردی پرداخت کند.

لینک کوتاه کپی شد

باشگاه پرسپولیس روزهای عجیبی را از نظر مالی تجربه می‌کند و باوجود درآمد بیش از سه میلیون دلاری از پاداش لیگ قهرمانان آسیا، هنوز به آن دسترسی نداشته و حتی نتوانسته قرارداد فصل گذشته بازیکنان این تیم را تسویه حساب کند.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از پارس فوتبال، با این حال روز گذشته مجید صدری سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس با تأمین رقم ۱۰ میلیاردی و تقسیم آن بین بازیکنان، بخشی از مطالبات آنها را پرداخت کرد. او در واقع موفق شد به طور مثال از بدهی دو میلیاردی باقی مانده از فصل گذشته به یک بازیکن، ۸۰۰ میلیون تومان معادل ۴۰٪ را پرداخت کند. به عبارتی هنوز بیش از نصف مطالبات باقی مانده بازیکنان پابرجاست.

مجید صدری در لایو اینستاگرامی شب گذشته اش به این موضوع پرداخت و گفت که تلاش می‌کند تا پایان مهر ماه و پیش از آغاز لیگ برتر، باقی مطالبات بازیکنان را هم به آنها بدهد. این در حالی است که باشگاه پرسپولیس از مهر تا مرداد ماه، ملزم به پرداخت ۱۰۰٪ قرارداد بازیکنان خواهد بود که چالش بسیار سختی برای مدیران این باشگاه خواهد بود.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه