|

پروژه بازگشت عادل فردوسی پور به تلویزیون کلید خورد؟!

با تغییر رییس سازمان صدا و سیما انتظار تغییرات در سیاست‌های این نهاد و بازگشت برخی چهره‌های کنار گذاشته شده وجود دارد.

لینک کوتاه کپی شد

سرانجام پس از چند روز گمانه‌زنی در خصوص تغییرات در رأس ریاست سازمان صدا و سیما، دقایقی قبل پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر از انتصاب پیمان جبلی به جای عبدالعلی علی عسگر، رئیس پیشین این سازمان خبر داد.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از ایلنا، جبلی پیش از این معاون برون‌مرزی صداوسیما بود و همچنین سوابق معاونت خبر رسانه ملی، عضویت در هیئت علمی دانشگاه صداوسیما، معاونت رسانه‌ای دبیر شورای عالی امنیت ملی، سفیر جمهوری اسلامی ایران در تونس، مدیرکلی اخبار داخلی واحد مرکزی خبر و مدیرکلی اخبار شبکه العالم را در کارنامه دارد.

با تغییرات در ریاست سازمان صدا و سیما انتظار این می‌رود که سیاست‌های این سازمان هم دچار تغییراتی شود و باید دید شایعات اخیر مبنی بر بازگشت برخی چهره‌های مطرح و باسابقه این سازمان از جمله عادل فردوسی‌پور که در زمان ریاست علی عسگری کنار گذاشته شدند مطرح شده و باید دید تصمیم ریاست جدید سازمان در این خصوص چیست.

با توجه به مقبولیت بالایی که فردوسی‌پور دارد بازگشت او به عرصه گزارشگری و حتی بازگشت برنامه نود به کنداکتور می‌تواند اتفاق جالب و جذابی باشد و در همین راستا باید منتظر تصمیم ریاست جدید سازمان باشیم.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی