|

گزارش تمرین پرسپولیس؛ بازگشت کامیابی نیا به تمرینات گروهی

تمرین امروز تیم پرسپولیس با حضور خبرنگاران برگزار شد و کمال کامیابی نیا به تمرینات گروهی تیم اضافه شد.

لینک کوتاه کپی شد

تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۶:۳۰ امروز (سه شنبه) در زمین ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد. حدود ۳۰ دقیقه قبل از آغاز این تمرین علی شجاعی و کمال کامیابی نیا که به دلیل آسیب دیدگی، زودتر از دیگر اعضا به زمین آمدند و پس از دقایقی نرم دوی زیر نظر فیزیوتراپ تیم تمرینات اختصاصی را پیگیری کردند.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، یحیی گل محمدی، سرمربی پرسپولیس قبل از ورود به زمین همراه با مهرداد خانبان و محمد عسگری مشغول آنالیز فیلم‌های تمرینی تیمش با استفاده از لپ تاپ بود. سرمربی سرخ پوشان قبل از ورود شاگردانش به زمین برای دقایقی با رسانه‌ها صحبت کرد و در ادامه به گفتگو با افشین پیروانی مشغول شد. بازیکنان پرسپولیس پس از حدود ۱۰ دقیقه کار‌های بدنی زیر نظر بدنساز تیم به ۲ گروه با کاور‌های سفید و پیراهن‌های زرشکی تقسیم شده و در ادامه تمرین پاسکاری و استارت‌های کوتاه را پیگیری کردند.

 یحیی گل محمدی در دقایق ابتدایی تمرین شاگردانش در کنار زمین روی سکویی نشسته بود و نظاره گر حرکات آن‌ها بود. سپس سرخ پوشان به چهار تیم پنج نفره تقسیم شده و در ۲ گروه با استفاده از دروازه‌های کوچک در گوشه‌ای از زمین فوتبال بازی کردند. کمال کامیابی نیا نیز در این تمرین حضور داشت.

 دروازه بان‌های پرسپولیس هم از ابتدا زیر نظر داود فنایی تمرینات مخصوص را پیگیری کردند. هیچ یک از دوربین‌های تلویزیونی برای پوشش تمرین پرسپولیس در این محل شرکت نکردند. خبرنگاران ۳۰ دقیقه پس از آغاز تمرین ورزشگاه کاظمی را ترک کردند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه