|

یحیی منتظر است تا سکوت نارضایتی خود را بشکند!

سرپرست باشگاه پرسپولیس به بازیکنان و مربیان قول پرداخت مطالبات‌شان طی این هفته را داده و گفته بود الباقی را طی هفته آینده پرداخت می کند.

لینک کوتاه کپی شد

در حالی که مجید صدری، سرپرست باشگاه پرسپولیس به بازیکنان و مربیان قول پرداخت مطالبات‌شان طی این هفته را داده و گفته بود طی چند روز آینده، باقی‌مانده مطالبات فصل قبل و البته پاداش قهرمانی لیگ را به آنها پرداخت خواهد کرد اما مطابق انتظار و پیش‌بینی اعضای تیم هنوز هیچ اتفاقی رخ نداده و پولی به بازیکنان و مربیان پرداخت نشده است.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از طرفداری، شنیدیم بعد از این موضوع مربیان و بازیکنان پرسپولیس مدعی شده بودند دیگر نمی توانند روی قول ها و وعده های صدری حساب باز کنند و به  نظر می رسد آثار این ناباوری طی چند روز آینده در مجموعه تیمی دیده خواهد شد. اگرچه بازیکنان و مربیان پرسپولیس به ویژه یحیی گل محمدی تا این لحظه مصاحبه ای علیه مجید صدری نداشته و خلاف دوران سمیعی که هر چند وقت یک بار در نشست های خبری از او می خواستند تلاش بیشتری داشته باشد، به صورت آشکار و علنی در مصاحبه‌هایشان علیه صدری موضع گیری نکرده اند اما شنیدیم این سکوت از رضایت نیست و همه اعضای پرسپولیس از این وضعیت و وعده هایی که عملی نشده، ناراحت و شاکی هستند.

از این رو باید دید درنهایت چه سرنوشتی در انتظار صدری و پرسپولیس خواهد بود و این سکوت تا چه زمانی ادامه خواهد داشت.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه