|

آجرلو خون تازه در رگ های استقلال شد!

بهتاش فریبا در خصوص تغییرات مدیریتی در استقلال گفت: ما چندین سال است که می گوییم مدیر ورزشی برای ما نمی گذارند.

لینک کوتاه کپی شد

با انتخاب اعضای هیئت مدیره استقلال و انتخاب مصطفی آجورلو به عنوان مدیرعامل این باشگاه خون تازه ای در رگ های هواداران و علاقه مندان این تیم جاری شده و اکثرا این انتخاب را خوب تلقی کرده اند و امیدوارند که حواشی اطراف تیم جمع شود و آبی پوشان پس از سال ها ناکامی این فصل را با موفقیت آغاز و به پایان برسانند.

به گزارش «شایانیوز»، بهتاش فریبا در گفتگو با مشرق در خصوص تغییرات مدیریتی در استقلال گفت: ما چندین سال است که می گوییم مدیر ورزشی برای ما نمی گذارند. حالا هم در سطح اول ورزش هم باشگاهی این اتفاق افتاده و ما بسیار امیدوار شدیم. خوشبختانه آقای آجورلو از نظر مدیریتی خوش سابقه و با تجربه و کاربلد هستند و مدیریت در سطح باشگاه را در تیم‌های مطرحی چون پاس و تراکتور انجام داده اند. الان چند فصل است که قبل از آغاز فصل یا مربی نداشتیم یا مدیرعامل نداشتیم یا زمین تمرین نداشتیم. اما امسال کاملا فرق می کند و هم سرمربی داریم و هم بازیکنان را خود مربی انتخاب کرده است و تیم مدیریتی هم انتخاب شده است. امیدوارم که شرایط طوری پیش برود که با این تغییرات همبستگی به وجود بیاید و ما پیشکسوتان انرژی مثبتی پشت تیم بگذاریم و استقلال این فصل را از همان ابتدا قدرتمند شروع کند و به عنوان مدعی نشان دهند.

پیشکسوت استقلال درخصوص اینکه برخی هواداران نگران این هستند که تجربه های ناموفق مدیریتی آجورلو در استیل آذین و تراکتور تکرار شود بیان کرد: زمان همه چیز را مشخص خواهد کرد و شرایط در مقاطع مختلف فرق خواهد کرد. از بین گزینه های مدیریت استقلال هر کدام یک مشکلاتی برای گرفتن این پست داشتند و سرانجام آقای آجورلو انتخاب شد. وی یک نقطه مثبت به نام مدیریت بحران دارد و استقلال هم در چند فصل اخیر بحران زیادی داشته و باید صبر و از همه مهم تر حمایت کنیم.

فریبا در خصوص حضور پیشکسوتان استقلال در هیئت مدیره هم اظهار داشت: به نام افراد کار ندارم و نفس این کار را بسیار مثبت می بینم و می توانند تاثیرگذار باشند. امیدوارم شرایط طوری پیش برود که هر گروهی کار خودش را انجام دهد و مدیریت بستر را برای کار کادر فنی مهیا کند. نکته مهم دیگر بحث اسپانسر است و احتمال اینکه آقای آجورلو با اسپانسر قوی آمده باشد زیاد است. وی آدم باتجربه ای است و اگر شرایط برای کار مهیا نبود قطعا به میدان نمی آمد. من خیلی امیدوارم.

مربی سابق استقلال درخصوص قرارداد ۳ ساله مجیدی هم به مشرق گفت: من فکر می کنم این کار بسیار هوشمندانه و به موقع بود و به خاطر مسائلی که در صفحات ناجور مجازی درخصوص مذاکره آقای آجورلو با افراد دیگری درباره مربیگری استقلال بود انجام پذیرفت و برای اینکه تمرکز کادرفنی را به هم نزند و به نوعی اطمینان خاطر به مجیدی و کادرش داده شود این قرارداد بسته شد. من این اقدام را در نوع خود مثبت می بینم و اگر شرایط را مهیا کنند فرهاد مجیدی که هم جوان است هم محبوبیت دارد و هم در نتیجه گیری خوب عمل کرده می تواند استقلال را قهرمان کند.

فریبا در پایان به انتخاب بیژن طاهری به عنوان سرپرست استقلال هم اشاره کرد و گفت: بابت این انتخاب تبریک می گویم طاهری یک شخص فنی و کم حاشیه و با خلوص نیت است که برای این پست انتخاب شده و سابقه کار با خود مجیدی و پیش از آن با شفر را دارد و بازیکنان بسیار به ایشان علاقه دارند و تنشی در تیم به وجود نخواهد آمد. بیژن در ظاهر آدم آرامی به نظر می رسد و در کار خود بسیار دقیق و محکم است و به نظرم در شرایط لازم از لحاظ فنی هم می تواند کمک کند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه