|

یک اتفاق مهم؛ تفاضل گل در فوتبال ایران حذف شد

حسن کامرانی‌فر سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال اعلام کرد در فصل جدید قانون تفاضل گل برای تعیین رتبه تیم‌ها حذف شده و بازی رو در رو ملاک است.

لینک کوتاه کپی شد

حسن کامرانی فر سرپرستی دبیرکلی فدراسیون فوتبال با حضور در برنامه فوتبال برتر از وضع قوانین جدید برای تعیین رتبه‌های لیگ برتر نظیر تیم قهرمان و تیم‌های سقوط کننده خبر داد. کامرانی فر اعلام کرد که از این به بعد قانون تفاضل گل حذف شده و بازی‌های رو در رو ملاک است.

به گزارش«شایانیوز»، کامرانی فر در این خصوص گفت: امسال اتفاق خیلی خوب از سوی فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ برنامه ریزی شده است که به زودی اعلام خواهد شد و آن این است که در مسابقات فصل جدید در بحث صعود و سقوط تفاضل گل نخواهیم داشت و بازی‌های رو در رو و یا یک سری روش‌های جدید را به زودی اعلام خواهیم کرد.

او ادامه داد: این مسئله باعث می‌شود که یک سری اتفاقات کم شده و گل‌های زیاد تأثیری نخواهد داشت. این مسئله خیلی کمک می‌کند و همانطور که می‌دانید این روش در خیلی از کشور‌ها آغاز شده است. کامرانی فر درباره اینکه برای تعیین تیم قهرمان نیز از این روش استفاده خواهد شد یا نه، پاسخ داد: قطعا برای تعیین تمامی رتبه‌ها از این قوانین استفاده می‌شود. این روش فقط برای لیگ برتر نیست و برای تمامی رده‌ها خواهد بود و به زودی اعلام می‌شود.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه