|

مظاهری کجا خواهد رفت؟

برخی گمانه‌زنی‌ها حاکی از آن است که فرهاد مجیدی تمایل چندانی به همکاری مجدد با رشید مظاهری دروازه بان اسبق استقلال ندارد.

لینک کوتاه کپی شد

این سوالی است که گویا پاسخش را فقط و فقط، فرهاد مجیدی می‌داند. روز گذشته بود که محمد مومنی عضو جدید هیات مدیره استقلال در مصاحبه‌ای اعلام کرد بازگشت این دروازه‌بان به استقلال، منوط به نظر فرهاد مجیدی درباره مظاهری است.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از فوتبالی، با توجه به اتفاقاتی که قبل از بازی استقلال و الهلال رخ داد، برخی گمانه‌زنی‌ها حاکی از آن است که مجیدی تمایل چندانی به همکاری مجدد با مظاهری ندارد و خبرگزاری فارس هم در گزارشی مدعی شده که مجیدی قید این دروازه بان را زده و بازگشت او به استقلال را باید منتفی دانست.

پیش از این گفته می‌شد در صورتی که مظاهری به استقلال برنگردد، هوادار تنها گزینه لیگ برتری این دروازه‌بان خواهد بود منتهی این باشگاه دیشب با مهرداد بشاگردی دروازه‌بان فصل گذشته گل گهر به توافق رسید و همین موضوع می‌تواند مانعی برای پیوستن احتمالی مظاهری به جمع شاگردان رضا عنایتی باشد.

حالا باید منتظر ماند و دید طی روزهای آینده چه خبر جدیدی درباره مظاهری منتشر خواهد شد و آیا موضع فرهاد مجیدی درباره این دروازه بان تغییر خواهد کرد یا اینکه مظاهری باید به دنبال تیم جدیدی باشد.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی