|

دروغ مدیرعامل سابق استقلال رو شد؛ پول قایدی هنوز نیامده

بهرام امیری سرپرست استقلال گفته که پول ترانسفر قایدی هنوز پرداخت نشده این در حالی است که مددی مدام از گرفتن حق ترانسفر قایدی صحبت می کرد.

لینک کوتاه کپی شد

روزی که مهدی قایدی استقلال را به مقصد الاهلی امارات ترک کرد، گفته می‌شد که حق ترانسفر این بازیکن فی‌الفور به حساب باشگاه استقلال خواهد نشست و در نتیجه این انتقال می‌تواند به استقلال کمک قابل توجهی کند. احمد مددی، مدیرعامل سابق باشگاه استقلال نیز نوید پرداخت به موقع پول را می‌داد و بارها از این خبر پرده‌برداری می‌کرد که استقلال نفع بسیاری از این انتقال خواهد برد. حرف سرمربی استقلال هم همین بود و همگان انتظار داشتند که انتقال بازیکن سابق بتواند باری از روی دوش باشگاه بردارد اما تا به امروز مبلغی که باشگاه استقلال بابت انتقال این بازیکن به دست آورده به حسابش واریز نشده است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ایران ورزشی، در همین راستا بهرام امیری، سرپرست تیم استقلال توضیحاتی داده که موضوع پرداخت نشدن تمام و کمال این مبلغ قابل توجه را به اثبات می‌رساند. امیری می‌گوید: «مشکل مالی داریم چون مبلغ ترانسفر آقای قایدی هنوز به صورت تمام و کمال به باشگاه نرسیده است. انتقال این پول باید از طریق بانک مرکزی صورت بگیرد و زمانبر است.» با توجه به اظهاراتی که بهرام امیری کرده کاملاً روشن می‌شود که حق انتقال مهدی قایدی تا به امروز هیچ سودی برای استقلال نداشته و در عمل مبلغی که باید هزینه پیش فصل می‌شده در حساب باشگاه استقلال ننشسته‌ است.

این وضعیت در حالی است که احمد مددی مدام از گرفتن حق ترانسفر مهدی قایدی و صرف این پول در راستای امورات باشگاه استقلال می‌گفت اما شگفتا که با وجود گذشت بیش از یک ماه از انتقال مهدی قایدی به باشگاه الاهلی امارات همچنان باشگاه استقلال در جست‌وجوی حق ترانسفر است. اینکه چرا مدیران استقلال پیش از انتقال مهدی قایدی موانع را از سد راه برنداشته‌اند خود نشان از شتاب بی‌مورد مدیرانی دارد که به نظر می‌رسد چندان به پست حساس خود در این باشگاه آشنا نبودند و به اشتباه گام به باشگاهی گذاشتند که انتظارات در آن همیشه در نقطه جوش قرار دارد!

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه