|

(عکس) خنده‌های از ته دل فرهاد مجیدی پس از محرومیت سنگین

فرهاد مجیدی با چهره‌ای خندان برنامه‌های تاکتیکی تیمش را زیر نظر گرفت این اتفاق در حالی است که او روز گذشته حواشی متعددی را پشت سر گذاشت.

لینک کوتاه کپی شد

تمرین امروز تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۱ در زمین مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد. آبی‌پوشان برای ورود به این مجموعه در ابتدا با مشکلاتی زیادی روبه‌رو شدند تا جایی که در ابتدا از حضور آنها ممانعت به عمل آمد اما بعد از تماس فرهاد مجیدی با مدیریت این مجموعه، مشکل حل شد و استقلالی‌ها تمرین تاکتیکی خود را برگزار کردند. 

167076

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی، بهزاد نوشادی و علیرضا رضایی دروازه‌بان تیم استقلال بعد از بازگشت از کشور امارات از امروز در تمرین تیم‌شان شرکت کردند. امیرحسین حسین‌زاده که چند روزی به دلیل حضور در تمرینات تیم ملی امید در تمرینات استقلال غایب بود، امروز با لباس شخصی در محل تمرین تیمش حضور پیدا کرد. 

 در حاشیه تمرین امروز فرهاد مجیدی در چند نوبت با گابریل پین دستیار ایتالیایی خود به صحبت پرداخت.  با وجود مشکلاتی که در ابتدای تمرین به وجود آمده بود، فرهاد مجیدی با چهره‌ای خندان برنامه‌های تاکتیکی تیمش را زیرنظر گرفت. این اتفاق در حالی رخ داد که مجیدی روز گذشته حواشی متعددی را بابت حکم کمیته اخلاق پشت سر گذاشت.

167075

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه